اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

نگاه آزاد در ابتدای سقوط

یکی از اولین چیزهایی که می توانید در بازی Blackout انجام دهید این است که ببینید چه تعداد بازیکن در نقطه ای که انتخاب کرده اید کاهش پیدا می کند. اگر در جزیره ای مانند Nuketown Island باشید ممکن است محدوده تیراندازی در آن نقطه زیاد باشد. این به شما یک 360 درجه بدون محدودیت نگاهی به محیط اطراف می دهد.

در هنگام سقوط می توانید یک نگاه اجمالی 360 درجه بدون محدودیت به محیط اطراف بیندازید. هنگامی که می بینید دیگران با شما سقوط می کنند می توانید از رفتار و مکان سقوط آنها ایده بگیرید. نگاه آزاد بسیار ضروری می باشد زیرا تا آخرین لحظه بر اساس آنچه می بینید خود را هدایت می نمایید.

نگاه آزادانه شما مسیر را تغییر نمی دهد بلکه می توانید به اتفاقات روی زمین واقف گردید. این قابلیت تنها در هنگام سقوط کاربرد دارد و پس از رسیدن به زمین نمی توانید این کار را انجام دهید.

با سایت crocogame همراه باشید تا ادامه راهنمای این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − شش =