رویداد EVO 2018 بزرگ‌ترین تورنومنت بازی‌ های سبک مبارزه‌ای در دنیا به حساب می‌آید. اولین بار در سال ۱۹۹۶ برای بازی‌های Super Street Fighter II Turbo و Street Fighter Alpha 2 با نام Battle by the Bay آغاز شد.

EVO معتبرترین مسابقات مبارزه ای را شامل می شود و امسال مسابقات EVO 2018 از تاریخ ۳ الی ۵ آگوست در Las Vegas برگزار می گردد که در آن نام بازی های مطرحی به چشم می خورد.

تمام بازی های EVO 2018 در وب سایت Twitch به نمایش گذاشته می شود. پس شما می توانید تمام مسابقات را در خانه نیز مشاهده نمایید.

این مسابقات در روز جمعه (۳ آگوست)، در ساعت ۸ صبح آغاز شده و در آخر هفته (۵ آگوست) به پایان می رسد.

طبق عکس شماره ۱ هشت بازی حاضر در EVO 2018 را مشاهده می نمایید.

EVO 2018
عکس شماره ۱: بازی های حاضر در EVO 2018

در مجموع هشت بازی در سری مسابقات EVO 2018 حضور دارند. برجسته ترین ها آنها شامل:Super Smash Bros ،Melee ،Tekken 7 ،BlazBlue: Cross Tag Battle و جدیدترین نسخه از سری بازی EVO Dragon Ball FighterZ می باشد.

آخر هفته در تمامی هفت کانال Twich مسابقات EVO پخش خواهد شد. در حالی که کانال Capcom Fighters به طور انحصاری مسابقات Street Fighter V: Arcade Edition را پخش خواهد کرد.

به غیر از مسابقات مبارزه ای، EVO مکانی است که توسعه دهندگان بازی، آگهی های بازی های ویدیویی مبارزه ای خود را به نمایش در می آورند. در سال گذشته آگهی Trunks in Dragon Ball FighterZ و Skullomania نظر بسیاری از حضار را نسبت به دیگر اطلاعیه ها به خود جلب نمود.

مسابقات امسال چند شگفتی برای طرفداران بازی های مبارزه ای خواهد داشت. متاسفانه امسال شاهد بازی Marvel vs. Capcom: Infinite (جدیدترین بازی از سری بازی‌های MVC که پس از عرضه در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی با استقبال بالای بازیکنان و منتقدان روبرو شد) در این رویداد نخواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *