یک راهنما برای زنده ماندن بازیکنان در PS VR در ۹ اکتبر (۱۷ مهر ۹۷) راه اندازی می شود. حتی اگر شما یک سرباز از کار افتاده FPS باشید و در مقابل Optera قرار بگیرید برایتان چالش های بسیاری وجود خواهد داشت. در ادامه ۸ نکته از PS VR را با شما در میان می گذاریم.

تیم توسعه دهنده بازی های VR مجموعه ای از فنون و راهنمایی ها را برای بازیکنان ارائه خواهد داد.

نکات ضروری برای زنده ماندن اولیه ماموریت شما

اولین گزینه ۸ نکته از PS VR

Move or die (حرکت یا مرگ): ایستادن در محاصره دشمن یک نوع حکم اعدام است. به خصوص هنگامی که بازی در سختی قرار می گیرد. ما مطمئن هستیم که یک گزینه برای هر حرکت در سبک بازی وجود دارد. بنابراین از طریق آموزش به بهترین گزینه دست خواهید یافت.

دومین گزینه ۸ نکته از PS VR

Get to cover (پوشش): Optera بی رحم است و از هر دو جهت آسمان و زمین به شما می رسد. باید شما پوششی مناسب را پیدا کنید و طبق قانون از آن استفاده نمایید.

سومین گزینه ۸ نکته از PS VR

Max out your Blaster’s energy level (سطح انرژی Blaster خود را افزایش دهید): blaster شما دارای سه سطح انرژی است. شما باید هسته های انرژی خود را افزایش دهید تا بتوانید به بالاترین سطح ممکن دست یابید. سپس شما به حرکت های قدرتمند به نام Surge Attacks خواهید رسید که می تواند در یک حرکت Optera را نابود سازد.

چهارمین گزینه ۸ نکته از PS VR

Watch your health (سلامت بازیکن): عرف بازی همیشه به اینگونه بوده که بازیکنان بتوانند health خود را مشاهده نمایند. همچنین health هم تیمی ها در زمان آسیب شدید آشکار می شود. حمله های ناگهانی را روی دشمنان انجام دهید تا شانس دریافت health عمیق تری را به دست آورید. در این صورت هنگامی که فعال شود حس ایستادن درون استخر درمانی را به شما می دهد.

پنجمین گزینه ۸ نکته از PS VR

Turn it up: علاوه بر بخش سرگرمی و موسیقی متن فیلم حماسی بازی ها، صدای ضعیف بسیاری از دشمنان قبل از دیده شدن به گوش می رسد و همین موضوع به روش های تاکتیکی بازیکنان کمک می کند.

ششمین گزینه ۸ نکته از PS VR

Use that tether (افسار کردن):  تسمه ها برای بهبود هم تیمی ها مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای ضرب و شتم خاص در گروه ها اجرا می شود. البته در برابر Optera از شلاق برای از بین بردن آن استفاده می شود. پانل گروه را در پناهگاه اصلی انتخاب نمایید سپس آنها را در محدوده تیراندازی امتحان کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

هفتمین گزینه ۸ نکته از PS VR

Mix and match (تطبیق و مسابقه): دوست خود را انتخاب نمایید و استراتژی مسابقات خود را به دو دسته تقسیم کنید. این موضوع شما را به یک نیروی مخرب غیر قابل توقف تبدیل می کند. Striker و Engineer یک جفت بسیار موثر در این زمینه می باشند.

هشتمین گزینه ۸ نکته از PS VR

Unleash Surge attacks (حملات موجدار خروشان): هر گروه دارای یک سری حملات انفجاری منحصر به فرد و ویرانگر است و زمانی فعال می شود که سطح انرژی و health شما پایین می باشد. با این وجود برای جلوگیری از سطح انرژی خود باید از استراتژی های مختلفی بهره گیرید.

اگر شما از این راهنمایی ها استفاده نمایید فرصت دست یابی به بقای طولانی تر را خواهند داشت. هنگامی که Optera در تاریخ ۱۷ مهر ۹۷ عرضه می شود ما به شما توصیه می کنیم از راهنمایی های ذکر شده استفاده کنید تا از پیروزی لذت ببرید.

خرید بازی Eagle Flight برای PS4

خرید بازی Eve Valkyrie برای PS4

خرید بازی The Inpatient برای PS4

خرید بازی Farpoint برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *