نسخه Collector’s Edition بازی Call of Duty: Black Ops 4 بخاطر قسمت های هیجان انگیز و متفاوتش همیشه توجه زیادی از مخاطبین را به خود معطوف کرده که این روند امسال هم ادامه خواهد داشت.

طبق جدیدترین اخبار بازی Call of Duty: Black Ops 4، نسخه Collector’s Edition (که در جریان ۲۰۱۸ San Diego  معرفی شد) دارای جعبه های ترسناک و وحشت آمیز است که اسکلت و جمجمه های موجود روی آن روشن و صدای زامبی پخش می شود. این جعبه ها تحت عنوان Mystery Box از Zombies Mystery Box الهام گرفته شده است.

آیتم های موجود در Call of Duty: Black Ops 4 Mystery Box Edition به قرار زیر است:

در داخل این بسته یک نسخه از Black Ops 4 درون جعبه فلزی قرار دارد. همچنین شخصیت‌ هایی همچون Scarlett Rhodes ،Bruno Delacroix ،Diego Necalli و Stanton Shaw در این بسته خواهد بود. پازل هزار تکه با طرح اختصاصی به مناسبت ۱۰ سال بخش زامبی (از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۸) و شماره اول کمیک Call of Duty: Black Ops 4 Zombies که توسط توسعه دهندگان Dark Horse ساخته شده، می باشد.

این نسخه ۲۰۰ دلاری شامل ۳ لیتوگرافی (یک روش چاپ که بروی فلزات و سنگ ها عموما انجام می شود) از قسمت های Voyage of Despair ،IX و Blood of the Dead می باشد. دراین جعبه یک بسته popsocket گنجانده شده و همچنین شما می توانید ۱۰ کاراکتر الهام گرفته شده از Specialist را در بخش چند نفره بازی دریافت نمایید.

بسته Collector’s Edition همراه با Black Ops Pass می آید که در طول این زمان بخش Zombie اضافه و محتوای چند نفره این بخش شما را به بازی جذب می نماید. Collector’s Edition با محتوای پاداش اضافی (additional bonus content) ارائه می شود که زمان آن بعدا اعلام خواهد شد.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر ماه) بر روی پلتفرم های xbox1 ،ps4 و pc عرضه خواهد شد. نسخه بتا چند نفره در ماه آگوست روانه بازار می شود و تاریخ عرضه نسخه دوم بتا برای حالت Black Royal Ops 4 بعدا اعلام خواهد شد.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *