بازی Fortnite یکی از بزرگترین و بهترین بازی های حال حاضر دنیا می باشد. به جشن یک سالگی بازی Fortnite رفته رفته نزدیک می شویم و منتظر تحولات بیشتری در این بازی پرطرفدار هستیم. فصل ۵ بازی Fortnite با سبک Battle Royale در پلتفرم های ps4 ،xbox1 ،pc ،Nintendo switch و ios عرضه شده است.

کمپانی Epic و Funko با همکاری هم قصد دارند تا شروع تعطیلات، ۱۰ محصول متفاوت به بازار عرضه نمایند.

این ده محصول شامل: Pop figures ،Pint Size Heroes ،Vynl ،keychains ،Star Figure 5 و Pop apparel می باشد.

بازی Fortnite دائما در حال تغییر و همواره این در بازی با رویداد های بسیاری مواجه است. تقریبا هر دو ماه یک بار بازی Fortnite صنعت بازی را با تحول اساسی رو به رو می کند. تا شروع تعطیلات بازی Fortnite حداقل دو بار دستخوش تغییر می گردد.

کمپانی Funko ایده های جدید برای پروژه های طولانی مدت به کمپانی Epic برای ارائه محصولاتش می دهد یا همانند قبل بر روی شخصیت هایی همچون Fortnite llama تمرکز می کند.

اخیرا فصل ۵ بازی با تغییرات چشمگیر در نقشه آغاز شده و وجود یک skin جدید در بازی که از اساطیر اسکاندیناوی الهام گرفته به جذابیت این فصل از بازی افزوده است.

مدیر عامل کمپانی Funko در بیانیه ای اعلام کرد: ما برای همکاری با کمپانی Epic هیجان زده هستیم. امیدواریم که بتوانیم محصول جدیدی از این بازی را ایجاد کنیم و در آن شخصیت های متفاوتی را خلق نماییم. این همکاری یک محبوبیت باور نکردنی برای ما خواهد بود و معتقدیم مجموعه های Funko Fortnite با استقبال بی سابقه ای رو به رو خواهند شد.

بازی Fortnite با سبک Battle Royale در پلتفرم هایps4 ،xbox1 ،pc ،Nintendo switch و ios عرضه شده است.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *