بعد از این همه حرف و حدیث، Blizzard از قهرمان جدید بازی Overwatch (بیست و هشتمین Hero) برای پلتفرم های Xbox1 ،pc ،ps4 رونمایی کرد. تیزر نشان می دهد که یک توپ مکانیکی غلتان مرگ بار قبل از hamster خارج می شود. علاوه بر این نگاه ساده اکنون ما نگاهی کامل تر به توانایی های Wrecking Ball’s خواهیم داشت.

طبق پیش بینی های گذشته شخصیت بعدی بازی Overwatch یک حیوان حساس شبیه Winston است. طبق مشاهدات توپ مکانیکی غلتان قبل از آن hamster آشکار می شود. کاربران Reddit پیشنهاد کرده اند که اسم شخصیت بعدی Hammond the Hamster باشد.

Blizzard جزئیات مربوط به Hammond را منتشر نکرده است. بنابراین ما منتظر شنیدن چیزهایی بیشتر در مورد توانایی دقیق Ultimate و کلاس آن هستیم. در پچ اخیر کلاس های Offense ،Defense به یک Damage متصل شده و  Symmetra را در این نقش طبقه بندی می کند. Hammond ممکن است عضو کلاس Damage  باشد.

بزودی تغییرات بزرگی در Sombra داده می شود. سرپرست طراحان آقای Geoff Goodman گفت که در حال آزمایش بر روی این کاراکتر هستیم تا تفاوت زیادی در قدرتش ایجاد کنیم. پس از تغییرات آزمایشی، این کاراکتر با قابلیت جدید به بازی اصلی اضافه می شود.

همانطور که می دانید بازی Overwatch در تاریخ ۲۴ می سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد و این گیم توانست لقب بهترین بازی سال را از آن خود کند.

یکی از دلایل موفقیت بازی Overwatch رویدادهای مختلفی است که Blizzard همواره در دسترس کاربران قرار می دهد و به طور کلی، گیم پلی بازی Overwatch مشارکت قهرمانان را هدف قرار می گیرد.

سازندگان این بازی شدیدا به بررسی بازخوردهای بازیکنان توجه می کنند و تمامی مشکلات را از میان بر می دارند. به همین دلیل این بازی توانسته قلب بازیکنان را تسخیر کند.

اگر این بازی را بر روی پلتفرم های Xbox1 ،pc ،ps4 انجام می دهید، تجربه و نکات آموزشی خود را برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به شکل دیدگاه در قسمت نظرات، پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی دست دوم و کارکرده Overwatch برای PS4

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *