اگر قبلا بازی Fallout 76 را سفارش داده اید، می توانید آن را دانلود کرده و تا هفته آینده پس از انتشار به آن دسترسی پیدا کنید. کمپانی Bethesda گفت: بازی آماده نصب است و با دستورالعمل در مورد فایل بتا همراه می شود. pre-loading بازی Fallout 76 هم اکنون در پلتفرم های pc و ps4 علاوه بر xbox1 یکی می باشد.

بر اساس یک سری توییت، pre-load در xbox1 در دسترس است و به زودی برای ps4 و pc دنبال می شود. اگر نسخه کنسولی بتا را نصب کرده باشید، می توانید آنها را حذف کنید و پیشرفت شما همچنان به بازی کامل منتقل خواهد شد. اگر بتا را در PC خود دارید شما یک به روز رسانی کوچک دریافت خواهید کرد که فایل بازی خود را برای راه اندازی آماده می کند.

کمپانی Bethesda پیش تر مشکلات بازی را رفع نموده و بازخورد بازیکنان را نسبت به بازی سنجیده است. این شرکت قصد دارد این بازی را زنده نگه دارد. این تیم قصد دارد در طولانی مدت به بهبود آن ادامه دهد و سرورها را “همیشه” حفظ نماید. اگرچه برای نخستین بار Fallout به اینترنت متصل می شود ولی می توان آن را مشابه بازی های ماجراجویانه تکنفره نیز تجربه نمود.

البته، این نوع از چشم انداز مختص کسانی است که به بازی تنها به چشم یک عنوان تفریحی نگاه می کنند. یک سوال بزرگ باقی مانده و تا زمانی که بازی منتشر نشود نمی توان پاسخ صحیحی به آن داد. سوال این است که چگونه ابزار های تزئینی DLC آن کار خواهد کرد. با توجه به اینکه ما برخی از اقلام را برای فروش دیده ایم اما هنوز هیچ نظری نداریم که چگونه پول در بازی به دلار واقعی تبدیل می شود.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان ۹۷ منتشر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با سایت crocogame همراه باشید.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Fallout 76 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی FallOut 76 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *