طبق جدیدترین اخبار بازی ، کمپانی Epic Games جدیدترین به روز رسانی بازی Fortnite را در دسترس قرار داد که در جریان این به ‌روزرسانی، یک حالت زمانی و یک آیتم جدید در اختیار کاربران قرار گرفته است.

حالت Score Royale

حالت Score Royale جز بزرگترین تغییرات در بازی Fortnite می باشد. این حالت بسیار متفاوت عمل می کند زیرا بازیکنان باید به جای تلاش برای زنده ماندن به دنبال کسب بالاترین امتیاز در بازی باشند.

با جمع آوری سکه های پراکنده در نقشه، بسته باز شده، جعبه های مهمات، Supply Llamas، خوردن apple ها و mushroom و البته از بین بردن دشمنان به کسب امتیاز بپردازید. در این حالت، تیمی که بتواند بیشترین امتیاز را کسب کند برنده خواهد بود.

اولین کسی که به امتیاز ۲۰۰۰ برسد برنده بازی می گردد. این یک تغییر بسیار دشوار است و ممکن شما را وادار نماید برخی از استراتژی هایی که قبلا با آنها آشنا بوده اید را دوباره انجام دهید. باید در جمع آوری امتیازات بسیار سریع عمل نمایید.

شمامی توانید از همان ابتدا شروع به جمع آوری امتیازات نمایید که در این صورت در یک مسابقه قرار می گیرید اگر خوش شانس باشید و یک سلاح عالی پیدا کنید قادرید امتیازات منحصر به فردی را به دست آورید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که پیدا کردن اسلحه کار بسیار دشواری است.

انتخاب دیگر این می باشد که صبر نمایید و به یک منطقه امن وارد و سپس به دنبال امتیازات بروید.

تغییر عمده که با Scale Royale به بازی Fortnite آمده این می باشد که شما همیشه باید در حال فعالیت باشید این تنها راه برای برنده شدن است.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

یکی دیگر از عناصر قابل توجه در Scale Royale این می باشد که تعداد زیادی از Llamas بر روی نقشه وجود دارد و دایره Storm در ابتدای مسابقات بزرگتر از قبل و به آرامی حرکت می کند.

کمپانی Epic می گوید در این حالت به بازیکنان فرصت بیشتری تعلق خواهد گرفت. با این حال در مراحل پایانی بازی دایره Storm با سرعت بیشتری بسته خواهد شد. Score Royale بزرگترین تغییر حال حاضر بازی Fortnite می باشد و بازیکنان را در حس و حال متفاوتی قرار داده است.

آیتم Rift-To-Go

در واقع این آیتم پورتالی است که بازیکنان می توانند آن را با خود حمل کنند و در مواقع حساس مانند دیدن دشمنان در نزدیک و آتش سوزی، از آن استفاده نمایند تا قادر باشند سایر بازیکنان را فریب و فرار کنند. البته به یاد داشته باشید که امکان دارد سایر بازیکنان نیز همین ترفند را پیاده و شما را شکست دهند.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Fortnite برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *