قهرمانان مورد علاقه شما در بروزرسانی بازی Star Wars Battlefront 2 ارتقا پیدا می کنند. در بروزرسانی جدید شاهد رونمایی از  Starfighters  هستیم. در گیم پلی بازی طرح ها و نقشه های بازی و چندین راه برای بهبود کیفیت بازی وجود دارد که زیبایی بازی را دو چندان می کند. بازی Star Wars Battlefront 2 بر روی پلتفرم های PS4 ،PC و xbox 1 موجود است.

حالت چند نفره بازی Star Wars Battlefront 2:

بازی دارای یک حالت چند نفره جدید است که دو تیم چهار نفره را در برابر یکدیگر قرار می دهد. هنگامی که یک بازیکن کشته می شود دیگر نمی تواند یک سفینه را خلع سلاح کند و به عنوان یک جنگنده معمولی یا بمب افکن به نقش خود در بازی ادامه می دهد.

تیم ها زمانی که تمام سفینه های مخالف قهرمانان را نابود کردند پیروز می شوند. در این بازی یک بخش مجزا مخصوص نبرد سفینه های فضایی در نظر گرفته شده است. راندن سفینه های فضایی و شلیک کردن به وسیله آنها باعث جذابیت بیشتر بازی Star Wars Battlefront 2 می گردد.

بازی دارای نقشه های زیادی است که هر کدام از آنها قهرمانان و سلاح های خاص خود را دارند. با توجه به تنوع محیط در فضا و زمین برای ساعت های طولانی می توانید به بازی بپردازید و از آن خسته نشوید. برخلاف نسخه پیش که فقط دارای بخش مولتی پلیر بود در بروز رسانی جدید بخش تک نفره هم قرار داده شده است.

قهرمانان این بازی می توانند سلاح معروف lightsaber خود را با یک دکمه روشن و خاموش کنند. در حال حاضر بلوکه کردن حملات blaster به وسیله lightsaber از استقامت (stamina) شما می کاهد.

از نکته های قابل توجه بروزرسانی رایگان بازی Star Wars Battlefront 2 است. همچنین Ewok Hunt با چند ترفند به گیم پلی باز می گردد.

روی هم رفته بازی Star Wars Battlefront 2 از نظر جنبه های گرافیکی و جلوه های بصری به معنای واقعی عالی بود ولی مشکلاتی هم در زمینه گیم پلی داشته که مورد انتقادات فراوانی قرار گرفته است.

یک لیست از قابل توجه ترین به روز رسانی ها در بازی Star Wars Battlefront 2:

  • بازیکنان می توانند ظاهر خود را تغییر دهند
  • ارتقایافتن از یک ماموریت به سه ماموریت در طول روز و و کاهش پاداش ماموریت از ۱۰۰۰ به ۵۰۰
  • در مرحله نهایی عناصر HUD وجود دارد که نشان دهنده سلامت قهرمانان است.
  • به کلاس Assault نسخه مقاومت و شورشی Sullustan اضافه گردید.

سیستم عامل های بازی:

این بازی بر روی پلتفرم های PS4 ،PC و xbox 1 موجود است.

لطفا نظرات خود را برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *