در حال حاضر تنها اجزای مکانیکی بازی Beyond Good & Evil 2 در حال توسعه می باشد. این بازی در ابتدا به صورت چشمگیری ساخت خود را آغاز نمود. هم اکنون اطلاعات بسیار کمی از جزئیات و گیم پلی بازی در اختیار داریم.

Beyond Good & Evil 2 به نظر می رسد از لحاظ دورن مایه شباهت زیادی به بازی هایی همچون Starlink و No Man’s Sky دارد. در Starlink شما گروهی فضانورد از سیاره‌ی زمین هستید که به جستجو و تحقیق در فضا می ‌پردازید. هنگام شروع بازی، بازیکن ها هیچ‌چیز خاصی در اختیار ندارند.

در فضا، محیط ‌ها و مکان‌ های زیادی برای اکتشاف وجود دارد. البته بازی در یک کهکشان نیست، اما در یک سیستم ستاره‌ای جریان دارد.

هنوز در خصوص بازی Beyond Good & Evil 2 ابهامات و راز های زیادی وجود دارد. اما اساسا یک بازی اکتشافی جاه طلبانه در یک فضای گسترده و باز می باشد. در بازی Beyond Good and Evil 2 یک سفینه بسیار بزرگ خواهید داشت که در واقع، به عنوان مرکز فعالیت‌ های شما است. در این سفینه اعضای مختلف گروه شما گرد هم می‌آیند و از این طریق می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید.

در نسخه نمایشی بازی در طی رویداد E3 دو قسمت از بازی به معرض نمایش گذاشته شد. اولین بخش در یک معبد زیر زمینی آغاز می شود و بازیکنان را به نبرد دعوت می نماید و در قسمت دوم سیاره و مبارزات کهکشانی را نشان می داد که در نوع خود بی نظیر بود. بازیکنان قادرند با استفاده از وسیله نقلیه خود در کهکشان به پرواز در آیند و به سمت سیارات جدید حرکت نمایند.

در آن زمان تنها مرجع من برای درک بهتر بازی Beyond Good & Evil 2 عنوان No Man’s Sky و Elite Dangerous بود. همانطور که می دانید این دو از بازی های عظیم جهان باز به شمار می روند.

اما اکنون Starlink به من نشان داد که نمونه ای بسیار نزدیک تر به بازی Beyond Good & Evil 2 می باشد و به نظر می رسد این بازی از لحاظ فنی و ساختاری شباهت فراوانی به این عنوان دارد.

همانطور که از شواهد پیداست در بازی Beyond Good & Evil 2 کهکشان و فضای بازی بسیار بزرگتر از عناوین دیگر خواهد بود. اگر موفق به انجام بازی Assassin’s Creed Odyssey شده باشید قطعا بی صبرانه منتظر این عنوان خواهید بود.

کمپانی Ubisoft تلاش می کند از چالش های زنجیره ای و موارد بسیار هیجان انگیز در این بازی استفاده نمایند تا یک تجربه ی بی مانند در اختیار بازیکنان قرار گیرد.

کمپانی Ubisoft هم اکنون تاریخ انتشار خاصی را برای بازیکنان در نظرنگرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی Beyond Good & Evil 2 با سایت crocogame همراه باشید.

لطفا نظرات خود را درباره این بازی برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *