دارندگان کنسول Nintendo Switch منتظر دو کنسول جدید باشند. PowerA قرار است در ماه اکتبر دو کنترلر با مجوز رسمی برای Switch عرضه نماید. این کنترلرها دو طرح Super Mario و Zelda را شامل می شود.

دکمه های متاقطع در D-pad در دیگر کنسول ها نیز یافت می گردد، اما Joy-Cons ساخته شده توسط نینتندو دارای چهار دکمه جداگانه است. این ویژگی همیشه هم مفید واقع نمی شود. به ویژه هنگامی که شما بازی هایی را انجام می دهید که نیاز به ورودی های دقیق دارند مانند ۲D platformers و بازی های مبارزه ای.

Hori (سازنده لوازم جانبی بازی ویدیویی) در تلاش است تا کنترلرهای سمت چپ کنسول Nintendo Switch را با اشکال خاصی طراحی نماید.

بهتر است قبل از سفارش این کنترلرها با تم های Zelda و Mario آشنایی  کامل پیدا کنید. طرح بازی Zelda یک تصویر سیاه و سفید با نوشته طلایی و Mario یک مارون با عینک قرمز رنگ می باشد. هر یک از این طراحی ها به مبلغ ۲۵ دلار است و در تاریخ ۲۷ شهریور ماه روانه بازار می گردد.

قبل از انجام پیش خرید شما احتمالا می خواهید بدانید که این لوازم تزئینی دارای چه مزیت هایی می باشد. توجه داشته باشید که فقط آنها Joy-Con را در سمت چپ جایگزین می کنند و شما هنوز برای بازی کردن نیاز به سمت راست دارید. همچنین این لوازم تزئینی بسیاری از فن آوری های داخلی را که در استاندارد Joy-Con ساخته شده توسط Nintendo وجود دارد، از جمله بلوتوث، HD rumble ،gyro-sensor، باتری و دکمه های SL / SR را شامل می شود. در نتیجه، این کنترلرها تنها زمانی می توانند مورد استفاده قرار گیرند که Nintendo Swich در حالت دستی باشد.

کاربران Nintendo باید بازی های ۲D را با دقت بیشتری تجربه نمایند. بازی های در Nintendo شامل: Mega Man X Legacy Collection ،Celeste ،Hollow Knight می باشد. که تجربه ی خوبی را برای بازیکنان رقم می زنند.

کنترل کننده های Zelda و Mario کمپانی PowerA در تاریخ ۱۸ سپتامبر (بیست و هفتم شهریور ماه) سال جاری به بازار عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *