گیم پلی زیبای بازی Far Cry 5 اعتیاد آور و جذاب است. بازی Far Cry 5 بر روی پلتفرم های ps4 ،xbox1 و pc به بازار عرضه شده است. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش دو ماه اول بازی Far Cry 5 را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار می دهم.

 

بازی Far Cry 5

این بازی توسط شرکت Ubisoft تهیه و عرضه شده است. Ubisoft در سال های گذشته تجربه های فوق العاده ای در حوزه بازی های Open World برای دوستدارن بازی خلق کرده است.

بدون شک Far Cry 5 توانسته لحظات هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان آورد.

تعداد دشمنان در بازی Far Cry 5 به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسند، پس می توانید انتظار داشته باشید که در طول بازی به هر یک از آن ها، بارها و بارها شلیک کنید.

در بازی Far Cry 5 برای راحتی و تنوع بیش تر در مبارزات، ۹ متخصص وجود دارد که می توانید آن ها را به استخدام خود درآورید.

بازی Far Cry 5 در تاریخ هفتم فروردین ‌ماه امسال برای پلتفرم‌ های ps4 ،xbox1 و pc منتشر و از داستان های کوتاه و ماموریت های جذاب تشکیل شده است.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش این بازی برای کنسول ps4 را در هفته های مختلف به نمایش در آمده است.

هفته عرضه تاریخ پایان هفته تعداد فروش
۱ ۱۳۹۷/۱/۱۱ ۱/۶۸۷/۹۸۹
۲ ۱۳۹۷/۱/۱۸ ۵۲۹/۴۳۲
۳ ۱۳۹۷/۱/۲۵ ۲۵۰/۹۲۸
۴ ۱۳۹۷/۲/۱ ۱۶۴/۱۷۳
۵ ۱۳۹۷/۲/۸ ۱۴۴/۷۵۴
۶ ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۱۰۶/۰۳۲
۷ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۱۰۰/۲۶۴
۸ ۱۳۹۷/۲/۲۹ ۶۰/۲۶۴

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش دو ماه اول عرضه این بازی ۳،۰۹۰،۰۰۰، نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور ژاپن ۱۴۰،۰۰۰، آمریکا شمالی ۳،۱۶۰،۰۰۰، اروپا ۱،۳۰۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۴۹۰،۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل اروپا این بازی با فروش ۱،۳۰۰،۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان اروپایی از بازی Far Cry 5 است.

خرید بازی Far Cry 5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *