باید گفت بازی God of War یکی از بهترین بازی های امسال می باشد و قطعا توجه های زیادی به کمپانی سونی و کنسول محبوب ps4 را ازآن خود کرده است. در این مقاله، لیستی از گزارش فروش ماه اول بازی God of War را به نقل از Vgchartz در اختیار شما قرار می دهم.

بازی God of War

بازی God of War یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویانه سوم شخص است که دارای مبارزات بسیار هیجان انگیزی می باشد. دوربین بازی بدون لحظه‌ ای کات شدن، در تمام ثانیه‌ های بازی حضور دارد و همین امر باعث ارتباط بیشتر با شخصیت‌ ها و دنیای بازی شده‌ است.

کریتوس برای سال های زیادی مردی خشن و عصبی بوده به همین خاطر نیاز بود تا پسرش در سری جدید بازی همراه او باشد تا او اندکی در نحوه ‌ی عملکردش تجدید نظر کند.

کریتوس در سری جدید بازی God of War، مهربان تر شده و حتی گرایش های خشونت آمیز خود را کنترل می کند. در واقع کریتوس خوب می داند که اکنون او یک کتاب آموزش زندگی برای فرزندش است و از قدیم گفته اند که شاید شرورترین و بدترین آدم های دنیا هم وقتی صاحب فرزند می شوند، در جلوی فرزندشان سعی می کنند بهترین باشند.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش این بازی برای کنسول ps4 را در هفته های مختلف به نمایش در آمده است.

هفته عرضه تاریخ پایان هفته تعداد فروش
۱ ۱۳۹۷/۲/۱ ۲/۲۶۰/۰۴۶
۲ ۱۳۹۷/۲/۸ ۷۸۰/۳۸۸
۳ ۱۳۹۷/۲/۱۵ ۳۳۹/۴۱۱
۴ ۱۳۹۷/۲/۲۲ ۲۲۸/۶۸۰

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش ۶ هفته اول عرضه این بازی ۳،۸۹۰،۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور ژاپن ۱۱۰،۰۰۰، آمریکا مالی ۱،۹۰۰،۰۰۰، اروپا ۱،۲۳۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۶۵۰،۰۰۰ نسخه بوده است. البته در کل آمریکا، این بازی با فروش ۱،۹۰۰،۰۰۰ نسخه بالاترین تعداد فروش را تجربه کرد. این تعداد فروش، نشان دهنده ی حس رضایتمندی بازیکنان آمریکای شمالی از بازی God of War  است.

خرید بازی God of War Collectors Edition

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *