بازی Detroit: Become Human یک ماجراجویی واقعی به حساب می آید. با اینکه تقریبا اکثر کارگردان ها و فیلم سازان گرایش به ساخت موضوعی فراتر از انسان های حال دارند، سازنده این بازی جسارت خوبی در خلق آن داشته است. این بازی متفاوت، داستانی در خصوص انسانهای اندرویدی برای بازیکنان به ارمغان می آورد. بازی Detroit در تاریخ ۴ خرداد ۹۷ به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 وارد بازار شد.

ماجراهایی که میان شخصیت های اصلی اتفاق می افتد بسیار جالب است. این بازی را مطمئنا بارها و بارها بازی خواهید کرد زیرا از جمله بازی هایی است که داستان آن شاخه به شاخه و عمیق روایت می شود.

دیالوگ بین شخصیت های بازی به صورت پیش فرض طراحی شده و بازیکن حتی می تواند لحن آنها را انتخاب کرده و در سرنوشت بازی تاثیر بگذارد. نکته قابل توجه اینکه، بازی Detroit: Become Human قصد غرق کردن بازیکن در داستان را دارد و از پرداختن به جزئیات گیم پلی کمی فاصله گرفته است. البته اگر سازندگان به جزئیات گیم پلی دقت بیشتری می کردند، مطمئنا بازی بی نقصی پیش رو داشتیم.

در نهایت یکی از موفق ترین عنوان های استودیو Quantic Dream تا به امروز، بازی Detroit: Become Human می باشد. سازندگان با پرداختن به داستانی متفاوت و شخصیت پردازی جذاب، بازی متفاوتی را خلق کردند که تا به امروز هیچ کمپانی دیگری جرات نزدیک شدن به آن را نداشته است.

در این مقاله، لیستی از گزارش فروش یک ماه اول بازی Detroit: Become Human برای کنسول ps4 در اختیار شما قرار داده ام.

با توجه به جدول زیر، مجموع فروش بازی Detroit: Become Human برای کنسول ps4 را در هفته های مختلف به نمایش در آمده است

هفته عرضه تاریخ پایان هفته             تعداد فروش
۱ ۱۳۹۷/۳/۵ ۳۶۲/۷۱۷
۲ ۱۳۹۷/۳/۱۲ ۱۶۰/۸۳۲
۳ ۱۳۹۷/۳/۱۹ ۱۱۵/۵۳۹
۴ ۱۳۹۷/۳/۲۶ ۱۲۳/۰۳۸

 

لازم به ذکر است، مجموع کل فروش یک ماه اول عرضه این بازی ۶۸۰،۰۰۰ نسخه می باشد. همچنین تعداد فروش آن در کشور آمریکا شمالی ۲۲۰،۰۰۰، ژاپن ۸۰،۰۰۰، اروپا ۲۹۰،۰۰۰ و در دیگر مناطق کشور ۱۰۰،۰۰۰ نسخه بوده است.

خرید بازی Detroit Become Human برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *