بی شک تمامی طرفداران هیدئو کوجیما مشتاقانه در انتظار تجربه بازی Death Stranding به سر می برند. احتمال اینکه بارها و بارها تریلرهای نامفهوم او را دیده باشید و از آنها اطلاعات زیادی کسب نکرده باشید بسیار بالا است. این بازی در زمان نامشخصی به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 منتشر می شود. ما در این مقاله به برخی نکات جزئی موجود در این تریلرها می پردازیم.

ps4         بازی Death Stranding


نکته اول بازی Death Stranding

همانطور که می دانیم هیدئو کوجیما فردی بسیار خلاق و زیرک است. از همین رو تمامی ایده های او جذاب جلوه می کند. یکی از نکاتی که در بعضی از صحنه ها به چشم می خورد لوگوی Kojima Production (به شکل جاسوئیچی به کپسول حمل نوزاد ها) متصل می باشد. او همیشه عادت بر ثبت نام خود دارد و در گذشته و آثار دیگر او نیز این موضوع خود نمایی می کرد. به طور مثال در بازی Metal Gear Solid پوسترهایی با لوگوی شرکت کوجیما بر روی دیوارها به چشم می خورد. این موضوع در عکس شماره ۱ و ۲ به وضوح دیده می شود.

بازی Death Stranding
عکس شماره ۱: جاسوئیچی لوگوی کوجیما
بازی Death Stranding
عکس شماره ۲: جاسوئیچی لوگوی کوجیما

نکته دوم بازی Death Stranding

مطمئنا تمامی طرفداران هیدئو کوجیما با بازی Metal Gear Solid آشنا هستند. باید بگویم اگر به تریلرها دقت کرده باشید متوجه شباهت راه رفتن کاراکتر Norman Reedus با کاراکترهای بازی Metal Gear Solid خواهید شد. اگر نظر من را بخواهید می گویم کوجیما اینجا هم قصد زدن امضای خود را داشته است.

نکته سوم بازی Death Stranding

نکته سوم در مورد  کاراکتر خانمی است که در انتهای تریلر نمایشگاه E3 2018 وارد بازی می شود. Lindsay Wagner بازیگر فیلم های سینمایی The Bionic Waman ،Nighthawks و The Paper Chace هم اکنون ظاهری شکسته تر و فرتوت تر از ظاهر امروزی اش در بازی دارد. این موضوع نشان می دهد سازندگان از چهره جوانتر او در بازی استفاده کرده اند. در عکس شماره ۳ می توانید تصویر این بازیگر را مشاهده کنید.

بازی Death Stranding
عکس شماره ۳: کاراکتر Lindsay Wagner

نکته های فوق برای تمامی عزیزانی در نظر گشته که مشتاقانه برای کشف رمز و راز بازی Death Stranding در کاووش هستند. با ما در سایت crocogame همراه باشید تا از اطلاعات جدید این بازی مطلع شوید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی به لینک بازی Death Stranding یا Another Masterpiece STRANDING و بازی Death Stranding در E3 2018 مراجعه نمایید.

لطفا نظرات خود را درباره این بازی برای من گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *