ما در این مقاله به شما توضیح می دهیم که چگونه از طریق PlayStation Plus بازی آنلاین در کنسول ps4 خود قرار دهید. شما باید عضو PlayStation Plus یا یک حساب کاربری محلی در Subscriber’s PS4 اولیه برای بازی آنلاین داشته باشید. عضویت در PlayStation Plus به تمام حساب های محلی موجود در Subscriber’s PS4 اولیه برای بازی آنلاین از طریق اکانت های SEN امکان پذیر می باشد.

کاربر PlayStation Plus برای بازی آنلاین نیازی به ورود در ps4 ندارد. شما همچنین می توانید یک کاربر جدید را در PlayStation 4 خود ایجاد تا بتوانید به صورت آنلاین در سیستم بازی کنید، اما آنها نمی توانند از PlayStation Plus خود برای بازی آنلاین استفاده کنند، زیرا کنسول PS4 آنها اصلی نیست. اگر دو طرف PlayStation Plus داشته باشید، می توانید هر دو از PlayStation 4 استفاده کنید.

بازی آنلاین بدون اشتراک

شما در کنسول های ps3 و PS Vita نیازی به عضویت در PlayStation Plus ندارید ولی ما به شما توصیه می کنیم در آن اشتراک داشته باشید زیرا به شما اجازه می دهد از تمام ویژگی های مضاعف بهره مند شوید. شما همچنین لازم نیست عضو PlayStation Plus باشید تا بازی های غیر همزمان را در کنسول ps4 بازی کنید.

بازی های همزمان عبارتند از بازی هایی که در آن دو کنسول نیاز به هماهنگ سازی دارند تا با یکدیگر در زمان واقعی ارتباط برقرار کنند به طور مثال اگر در بازی تیراندازی یا مسابقه بازی می کنید شما در یک قسمت همزمان هستید.

بازی های غیر همزمان عبارتند از اینکه دو کنسول در زمان واقعی ارتباط برقرار نمی کنند به طور مثال هنگام بازی کردن بازی های مبتنی بر نوبت مانند شطرنج.

لطفا نظرات خود را درباره استفاده از بازی آنلاین در کنسول ps4 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با سایت crocogame همراه باشید.

خرید گیفت کارت ۳ ماهه Playstation Plus آمریکا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *