اسلحه طلایی در بازی Black Ops 4 Blackout

اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

سلاح های طلایی واقعا طلا نیستند.

اگر شما یک سلاح طلایی پیدا کردید به صورت کاملا منطقی آنها را انتخاب خواهید کرد و به نظر ایده خوبی می رسد. برخلاف سلاح های طلایی بازی Fortnite، این سلاح ها هیچ گونه بخش اصلاح شده ای ندارد و به هیچ وجه در دقت و غیره متفاوت از دیگر سلاح ها نمی باشد. تفاوت اصلی در این است که سلاح های طلایی به همراه پیوست ها و به صورت مجهز عرضه می شوند. به طور مثال تفنگ Paladin به طور کامل انحصاری یک قاتل می باشد. زیرا این اسلحه برد طولانی تری نسبت به منطقه دارد و لوله تفنگ برای این کار مناسب تر است.

اگر شما تجهیزات خوب و کاملی در دست دارید این را بدانید که هیچ نیازی به جستجو در خصوص اسلحه طلایی نیست.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یک =