با دسته C40 TR بازی را کنترل کنید. این دسته به طور کلی برای هر ژانر و سبکی در بازی به کار می رود. دسته C40 TR Controller ps4 یک کنترلر حرفه ای کاملا قابل تنظیم و با کیفیت بالا می باشد. این دسته ps4 برای بازیکنان حرفه ای ساخته شده و آنها در بازی های مهم از آن استفاده می نمایند.

نمونه قابل تعویض

به سرعت و به راحتی می توانید Analog Stick یا D-Pad Modules را برای کارایی سریعتر تغییر دهید. دسته را در Offset یا Parallel تنظیم کنید. Replaceable Stick Caps مزیت های بیشتری برای تجربه بازی در اختیار بازیکن قرار می دهد.

آماده مسابقه

این دسته برای هر محیط آماده می باشد. ردیف TR line of ASTRO Gaming برای عملکرد هر نوع گیمری مناسب می باشد. تمام محصولات برای مسابقات طراحی شده اند و مسلما یکی از پر طرفدارترین کنترلرهای گیمرها به حساب می آید.

دسته C40 TR Controller ps4
تصویر شماره ۱: دکمه های جدا شونده

دکمه های قابل تعویض

طرح کلی دکمه عقب برای ارگونومی عالی باعث افزایش دقت در لحظات بحرانی می شود. Mappability کنترل و سبک بازی را ساده تر می کند. همچنین دقت پاسخ دهی را افزایش می دهد. دکمه های Remap به طور مستقیم بدون هیچ گونه نرم افزار کامپیوتری متصل می شود.

عملکرد بی سیم (Wireless)

با رفتن به حالت Switch می توانید برای محیط های اطراف با اندکی تاخیر از حالت بی سیم استفاده نمایید. ولی شما هنوز هم می توانید به وسیله سیم از آنها بهره بگیرید. دسته ps4 C40 TR Controller صدای بازی و صوت را در حالت های سیمی و بی سیم از طریق جک ۳٫۵ میلی متری ارائه می دهد.

دسته C40 TR Controller ps4
تصویر شماره ۲: تمامی دکمه های دسته

لطفا نظرات خود را درباره دسته C40 TR Controller ps4 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

 

2 thoughts on “دسته C40 TR Controller ps4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *