اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

استفاده از تجهیزات خلاقانه بازی Black Ops 4 Blackout

Blackout دارای قابلیت چند نفره می باشد و در آن شما هم می توانید به دفاع از خود بپردازید و هم با دیگران به نبرد بپردازید. همه ما می دانیم چه کارهایی می توان با نارنجک و Combat Axe انجام داد اما آیا راجع بقیه آیتم ها هم چیزی می دانید؟

یک سنسور سریع می تواند مکان و موقعیت دشمنان را بر روی نقشه برای چند ثانیه در یک نقشه کوچک به نمایش بگذارد. به علاوه می توانید به همراه وسیله نقلیه -مانند هلی کوپتر- به پرواز یا راندن بپردازید و با هم گروهی های خود به اکتشاف و جستجو بپردازید.

این نکته را بدانید که دقیقا دوستان شما همان جایی هستند که می بینید. ماشین RC به طور مشابه می تواند به عنوان یک ابزار اسکنر مورد استفاده قرار گیرد و زمانی که یک سنسور حسگر روی آن واقع می گردد موثرتر عمل خواهد کرد. در حقیقت چون بازیکنان RC XD ها سالها در بازیهای Black Ops کشته شده اند، آنها به طور غریزی سعی می کنند هر که از راه می رسد را نابود کنند.

البته این نسخه در Blackout رونق نخواهد یافت، اما با گذشت زمان، حریف شما متوجه خواهد شد که هم تیمی های شما برای کشتن به آنجا خواهند رفت. متا Blackout برای اوایل بازی اجاز می دهد شما به صورت آزمایشی به بازی بپردازید. در طول بتا، برخی از بازیکنان از یک سپر قابل انعطاف به عنوان پوشش تلفن استفاده می کردند، در حالی که دیگران از عملکرد موج ها برای سرخ کردن دشمنان و ضربه زدن به آنها بهره می بردند.

ممکن است بازیکنان بدانند هر آیتم چگونه کار می کند ولی عکس العمل سریع دیر اتفاق می افتد. شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که ممکن است دشمن شما ابزارهایی مانند سنسور یا غیره را ندیده باشد و نمی داند چه اتفاقی در انتظارش خواهد بود بنابراین شما می توانید آنها را غافلگیر نمایید.

باید اطلاعات دشمن را تا حدی در اختیار داشته باشید تا بتوانید با آنها به خوبی رو به رو شوید.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − پنج =