اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

نقشه کوچکتر از آن است که به نظر می رسد

کمپانی Treyarch دروغ نگفت وقتی که گفت نقشه Call of Duty بزرگترین نقشه تاریخ این بازی است. این موضوع به وضوح مشخص می باشد. اما در مقایسه با Fortnite و حتی کوچکترین نقشه PUBG، بزرگ به حساب نمی آید. البته اندازه گیری های خام نمی تواند به صورت دقیق اندازه خاصی را به شما نشان دهد. نقشه های کوچکتر می تواند به شما امکان این را بدهد که پس از سقوط راحتتر به نقطه مورد نظر برسید.

مسیر پروازی که از میانه عبور می کند، اساسا تضمین می نماید که شما می توانید هر نقطه ای بر روی نقشه را تجربه کنید. البته این بدان معنا می باشد که اگر شما به صورت مستقیم به سمت پایین حرکت کنید نسبت به بازی های دیگر BR با سرعت بیشتری به پایین می افتید. در این صورت برای طولانی تر شدن مسیر در هنگام سقوط باید به صورت مستقیم این کار را انجام ندهید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که هر چه تعداد افراد حاضر در نقشه کمتر باشد رسیدن به منطقه مورد نظر راحتتر خواهد بود.

با سایت crocogame همراه باشید تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =