اگر شما در بازی Black Ops 4 Blackout یک تازه کار به حساب می آیید ما برای شما یک راهنمای جامع در نظر گرفته ایم. این بازی جذاب حتی برای تازه واردان به Call of Duty سرگرم کننده می باشد و به خوبی آنها را به یک طرفدار تبدیل می کند. سیستم Blackout با حالت Battle Royale بازی های Fortnite یا PUBG متفاوت می باشد. مهارت هایی که در بازی های دیگر کسب کرده اید به شما کمک می کند در این بازی پیشرفت نمایید ولی در هر صورت Blackout ایده های بسیاری در خود دارد.

ما یک بازی متفاوت برای بازیکنان PUBG داریم که به دنبال Blackout هستند. در ادامه نکات واقعا مفیدی برای بازیکنان به ارمغان خواهیم آورد.

راهنمای healing بازی Black Ops 4 Blackout

سیستم های healing بازی Blackout نسبت به Fortnite و PUBG تا حدی ساده تر می باشد. شما هیچ گونه آیتمی برای healing در دست ندارید حتی یک سپر برای خود نخواهید داشت.  Bandage ها تا 150 HP را بهبود می دهند بستگی به این دارد که چند نفر به آنجا بروند. Bandage برای بهبود 25HP وmedkit  برای بهبود 50HP می باشد.

Trauma Kits بسیار نادر می باشند ولی بسیار قوی تر هستند. این تنها آیتم در بازی است که می تواند شما را به  200HP 50 –HP برساند. اگر شما یکی از آنها دارید باید بلافاصله آن را مورد استفاده قرار دهید. ما همه می توانیم از این آیتم برای خود استفاده کنیم و همین موضوع به م کمک خواهد کرد تا سلامتی بیشتری نسبت به سایر بازیکنان داشته باشیم.

با سایت crocogame همراه باشید تا تا آموزشهای بیشتر این بازی را مشاهده نمایید. لطفا نظرات خود را درباره بازی Black Ops 4 Blackout به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 4 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + بیست =