دیگر نگران سرعت دانلود آهسته PSN نباشید ما به شما راه های هزینه بردار و رایگان سرعت بخشیدن به ps4 شما را می گوییم. اگر از فردی که دارای ps4 است درباره اشکالات آن بپرسند مسلما در ابتدا از سرعت ps4 خود شاکی خواهد شد. بازی ها همواره بزرگ و بزرگتر می شوند و حجم بالای آنها باعث کند شدن در سرعت دانلود خواهد شد. اگر شما به دنبال راه هایی برای افزایش سرعت اینترنت PS4 خود هستید، این راهنما برای شماست.

بهترین راه برای بهبود PS4 سرعت دانلود

راه های متعددی برای افزایش سرعت دانلود PS4 در هنگام استفاده از PSN وجود دارد، اما بهترین آنها چیست؟ بهترین راه برای بهبود سرعت دانلود PS4 شما عبارتند از:

 1. خدمات اینترنت سریعتر را انتخاب کنید.
 2. از یک اتصال سیمی به جای Wi-Fi استفاده کنید.
 3. از آداپتورهای برق در اطراف خانه خود استفاده کنید.

ما این راه حل ها را برای سرعت بخشیدن به سرعت دانلود PS4 در بخش هایی که دنبال می کنیم، همراه با ایده های دیگر که برای بهبود مسائل شناخته شده است، کاهش می دهیم.

افزایش سرعت دانلود PS4 – با هزینه

برخی از پیشرفت های سرعت دانلود PS4 را می توانید بدون هیچ هزینه ای انجام دهید، اما برخی دیگر برای این کار کمی هزینه بردار هستند. بهترین راه برای افزایش سرعت دانلود PS4 از این روش:

 1. پرداخت هزینه خدمات اینترنت سریعتر – پهنای باند فیبر.
 2. از یک اتصال سیمی به جای Wi-Fi استفاده کنید – به طور مستقیم به دستگاه خود وصل کنید.
 3. از آداپتورهای خطوط برق در اطراف خانه خود استفاده کنید – یک اتصال سیمی در هر کجا امکان پذیر است.

PS4 می تواند از طریق یک اتصال بی سیم یا یک کابل به طور مستقیم به روتر یا سوئیچ خود متصل شود. این ممکن است گران باشد، اما شما نتایج تضمین شده ای را خواهید گرفت.

اگر می توانید، از یک اتصال سیمی برای PS4 خود استفاده کنید

به طور کامل بهترین راه برای افزایش سرعت دانلود PS4 شما این است که کنسول را به یک روتر یا شبکه متصل کنید. به استثنای اینکه شما در خانه خود یک راه اندازی بی سیم باور نکردنی دارید، بسیار بعید است که قادر به انجام هر کاری برای PS4 خود باشید تا سرعت دانلود آن بیشتر از اتصال آن با کابل شبکه باشد.

اگر روتر شما به اندازه کافی نزدیک به PS4 باشد، به سادگی یک کابل از پشت کنسول به یک پورت روتر را اجرا کنید. اگر شما نمی توانید بدون استفاده از یک کابل در سراسر خانه به روتر دسترسی داشته باشید، ممکن است بخواهید Powerline Network Adapters قرار بگیرید. این دستگاه های هوشمند به شما اجازه می دهد از طریق کابل برق خود به روتر متصل شوید.

پرداخت هزینه برای اتصال به اینترنت بهتر برای PS4 شما

شما ممکن است سالها برای همان اتصال اینترنتی قدیمی هزینه پرداخت کنید. در حالی که پهنای باند استاندارد مناسب است و به اندازه کافی برای مرور وب خوب می باشد ولی اگر شما در حال تلاش برای دانلود فایل های بزرگ از طریق PS4 خود هستید، این سرعت بسیار آهسته خواهد بود.

بهبود سرعت دانلود PS4 به صورت رایگان

پرداخت هزینه تنها راه افزایش سرعت دانلود PS4 شما در هنگام استفاده از PSN نیست. به همین دلیل ما روش های مفیدی به صورت رایگان در اختیار شما می گذاریم:

 1. استفاده از DNS جدید
 2. استفاده از Rest Mode در ps4 خود
 3. مکث و بازگرداندن دانلود در PS4 خود.

DNS را روی PS4 خود تغییر دهید

این یکی به دسته “has helped some people” کمک کرده و به تنظیمات PS4 نیاز دارد. گزارش شده است که تغییر تنظیمات DNS شما برای استفاده از DNS سرور گوگل باعث افزایش سرعت دانلود PS4 می شود. اگر میخواهید آن را امتحان کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

به نوار «Settings» در سمت راست پیمایش درست قبل از گزینه «Power» PS4 بروید.

 • به گزینه Network بروید.
 • “Set Up Internet Connection” را از روی صفحه شبکه انتخاب کنید.
 • Wifi یا LAN را انتخاب کنید.
 • WiFi برای اتصالات بی سیم است در حالی که در بخش LAN نیاز به اتصال سیم می باشد.

“Custom” را انتخاب کنید تا وارد تنظیمات شبکه خود شوید. از تنظیمات زیر استفاده کنید. DNS مهمترین چیزهایی است که باید توجه داشته باشید:

 • IP Address Settings = Automatic
 • DHCP Host Name = Do Not Specify
 • DNS Settings = Manual
 • Primary DNS: 8.8.8.8
 • Secondary DNS: 8.8.4.4
 • MTU Settings: Automatic
 • Proxy Server: Do Not Use

با تغییر این تنظیمات، PS4 خود را خاموش و سپس دوباره آن را روشن کنید. امیدوارم متوجه بهبود سرعت دانلود ps4 خود شوید. PS4 خود را برای بهبود سرعت دانلود به حالت استراحت قرار دهید. این یکی از راه حل های ساده ولی شگفت انگیز می باشد. اگر شما PS4 خود را به حالت استراحت قرار دهید، گاهی اوقات می توانید سرعت دانلود سریعتر را دریافت کنید.

ابتدا باید توابع موجود را در Rest Mode قرار دهید:

Settings > Power Saving Settings > Set Functions Available in Rest Mode

باکس «Stay Connected to the» را علامت بزنید تا PS4 شما بتواند فایل های خود را در حالت Rest Mode ادامه دهد. حالا می توانید دکمه PlayStation را نگه دارید تا منوی سریع را بیرون بیاورید. از اینجا گزینه Power را انتخاب کرده و سپس حالت Rest Mode را برگزینید. کنسول شما یک حالت کم قدرت وارد می کند و همچنان فایل های دانلود را ادامه می دهد.

مکث و بازخوانی دانلود شما

ما متوجه شدیم که توقف و دوباره بازگردانی دانلود ps4 کمک خوبی به سرعت دانلود ما خواهد کرد. ما مطمئن نیستیم که آیا دلیل منطقی برای این وجود دارد، اما به نظر می رسد که کار ساز خواهد بود.

لطفا نظرات خود را درباره چگونه سرعت پایین PS4 را افزایش دهیم به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید کنسول پلی استیشن ۴ اسلیم (PlayStation4 (PS4 Slim 500GB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *