زمانی که شما یک کنسول PS4 جدید دریافت کرده اید. نیاز به مواردی برای ارتقا و اتفاقات مفید دارید.

  1. بازی های رایگان بلافاصله بازی کنید!

کنسول PS4

بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند، و هرگز روی PS4 به صورت صحیح قرار ندارد. بازی های زیادی در PS4 به صورت رایگان وجود دارند. شما می توانید هر بازی رایگان را با رفتن به فروشگاه PlayStation> Free دریافت کنید.

اما ما توصیه هایی مانند Fortnite، ماموریت Destiny مانند Warframe و Final Fantasy XIV رایگان است که به شما اجازه می دهد تا نیمی از سطوح 35 را بازی کنید که مقدار زیادی از این بازی است. ببینید چه اتفاقی می افتد و اجازه ندهید که تعداد زیادی از بازی ها شما را سرگرم کند.

  1. افت قیمت برای بهترین بازی ها

کنسول PS4

با £ 12.99 در ماه (یا £ 84.99 در سال) شما می توانید به PlayStation Now بپیوندید تا بتوانید بیش از 500 بازی از جمله PS2 ،PS3 و PS4 را بازی کنید. این بازی ها را می توانید در PS4 خود پخش کنید یا در بسیاری موارد با بازی های PS4 به طور مستقیم دانلود کنید تا زمانی که یک بار در هفته به اینترنت متصل شوید. نکات برجسته عبارتند از Bloodborne ،Until Dawn و BioShock Infinite.

  1. مرکز سرگرمی جدید خود و stream کامپیوتر

کنسول PS4

در حالی که PS4 برخی از بهترین بازی ها را در اختیار شما می گذارد، این همه چیز نیست که شما برای استفاده از آن نهایت لذت را ببرید. شما می توانید همه آنها را در برنامه پیش فرض TV & Video خود در منوی صفحه اصلی یا کتابخانه خود پیدا کنید.

شما می توانید با استفاده از برنامه Media Server (می توانید از فروشگاه PlayStation Store) دانلود کنید و یا اینکه پوشه های سرور خود را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید، با استفاده از چیزی مانند Universal Media Server هرگونه محتوایی که ممکن است در رایانه خود PS4 داشته باشید، پخش کنید. از Plex استفاده کنید که دارای برنامه مشخص PS4 است. شما برای دسترسی به پوشه های مشترک Plex از کامپیوتر خانگی خود استفاده می کنید.

  1. شبکه اجتماعی- اجازه ندهید فالورهای خود را از دست دهید

کنسول PS4

هیچ چیزی غم انگیزتر از این نیست که نتوانید قسمتی از بازی خوب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. این جایی است که دکمه “share” جادویی به DualShock 4 وارد می شود. روی آن ضربه بزنید و تصویر یا کلیپ ویدئویی از 15 دقیقه گذشته گیم پلی را در پلتفرم اجتماعی انتخابی خود ذخیره کنید.

برای این کار به Settings > Sharing and Broadcasts > SHARE Button Control Type بروید و به راحتی با دکمه  Share اتفاقات خوب خود را در بازی به اشتراک بگذارید.

  1. اشتراک گذاری بازی های دیجیتال

کنسول PS4

همه ما زمانی که جوان بودیم از بازی های دوستانمان قرض می گرفتیم، اما به عنوان عصر دیجیتال به ما نیروی کامل تبدیل شده است که بسیار ساده تر شده است. هنوز راه حل های زیادی وجود ندارد اما اگر شما در یک خانواده مشترک هستید، هر کسی که با استفاده از همان PS4 می تواند بازی های نصب شده را بازی کند، تا زمانی که به عنوان PS4 اولیه برای صاحب بازی تعیین شده باشد. شما می توانید در Settings > Account Management آن را تنظیم کنید.

  1. برنامه Spotify

کنسول PS4

گاهی اوقات ما می خواهیم شما را با بخش موسیقی ps4 آشنا نماییم و بهترین هدست را برای شما به ارمغان بیاوریم. به طور مثال داستان God of War ارزش سرمایه گذاری دارد و از همین رو موسیقی آن برای ذخیره شدن جذاب می باشد. در حالی که موسیقی  FIFA 19 شنیده می شود ممکن است با بعضی از لرزاننده های واقعی پر شده باشد ولی می توانید چند بار آن آهنگ ها را گوش کنید.

برنامه Spotify را می توانید از فروشگاه PSN دانلود کنید. از همین روش می توانید صدای خود را به طور مستقیم در بازی پخش نمایید. شما می توانید آن را به راحتی از منوی سریع با نگه داشتن دکمه کنترل PlayStation کنترل کنید.

  1. یک موضوع را انتخاب کنید که برای شما مناسب است

کنسول PS4

اهمیت سفارشی سازی آسان نیست. شما می توانید دسته ای از تم ها را در فروشگاه PlayStation تحت دسته بندی تم ها پیدا کنید و آنها را در Settings > Themes on your PS4 پیدا کنید تا صفحه نمایش خود را به صورت تصویری و صوتی محور رنگ بچرخانید. دسترسی ابتدایی آن به صورت رایگان می باشد.

  1. دریافت آنلاین، بازی، (و دریافت بازی های ماهانه رایگان)

کنسول PS4

بازی های تک نفره تا حدی از جذابیت افتاده اند ولی هنوز بازی های مانند God of War، Spider-Man PS4 و Detroit: Become Human داستان های انفرادی فوق العاده ای رقم می زنند. البته باید صادق باشیم که بازی های آنلاین با مشکلات فراوانی همراه می باشد ولی هم اکنون عنوان هایی مانند Fortnite از جذابیت بالایی برخوردارند ولی بازی های آنلاین دیگر به اشتراک PlayStation Plus نیاز دارند. البته شما با اشتراک پلاس می توانید از بازی های رایگان و جذاب آن لذت ببرید.

  1. از پوشه ها برای پیگیری بازی های خود استفاده کنید

کنسول PS4

مطمئنا، شما می توانید بازی های اخیر خود را در نوار صفحه اصلی پیدا کنید، یا از کتابخانه برای پیدا کردن همه بازی های خود توسط عنوان های نصب شده و نصب نشده به کار ببرید. اما یک راه ساده تر این است که پوشه ها را ایجاد کنید تا بازی ها را مستقیما در صفحه اصلی برای دسترسی آسان دسته بندی کنید. فقط یک بازی را انتخاب کنید و گزینه Options> Add to Folder را بزنید. شما در ادامه می توانید پوشه خود را مدیریت نمایید.

  1. کنترل حریم خصوصی شما

کنسول PS4

شبکه های اجتماعی به ما اجازه می دهد بدون هیچ زحمتی تمامی اطلاعات دوستان خود را بفهمیم. شما می توانید بخش خصوصی خود را مدیریت نمایید. تنها باید به بخش Settings > Account Management > Privacy Settings بروید.

لطفا نظرات خود را درباره 10 نکته بسیار مهم کنسول PS4 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =