God of War، محصول جدید کمپانی سونی، ترند ترین بازی این روزها می باشد. این بازی در این هفته برای کنسول ps4 به بازار عرضه شد. امروز کوری بارلوگ (کارگردان God of War) ویدیویی تحت عنوان 5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War را منتشر کرد. او در این ویدیو به زبان خود، 5 نکته کلیدی (که شاید بهتر باشد قبل از انجام بازی بدانید) را عنوان می کند.


میدان های مبارزه، یکی از مهمترین المان های تغییر یافته در نسل جدید از بازی خدای جنگ می باشد. حال برای پیروزی در این قالب، شما باید تمام حواس خود را معطوف به شرایط محیط کنید. به موقع فرار کنید، به اطراف حرکت کنید و در زمان مناسب دفاع کنید. همچنین چیزی شبیه به استراتژی وارد مبارزه شده است. شما بهتر است اطراف خود را آنالیز کنید، دشمنان خود را موقعیت یابی کرده و سپس در زمان صحیح وارد مبارزه با آن ها شوید.

  • استفاده از Leviathan Axe برای کنترل تعداد بالای دشمنان

5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War
Leviathan Axe

شما می توانید با پرتاب تبر خود، دشمنانتان را فریز کرده و بر روی نابود کردن بقییه دشمنان تمرکز کنید. همچنین با تبر خود و به کمک آترئوس می توانید دشمنان را از فواصل دور نابود کنید.

  • گیج کردن دشمنان به کمک آترئوس

5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War
آموزش تیراندازی به آترئوس

هیچ وقت توانایی های آترئوس را فراموش نکنید. زیرا آترئوس به شکل یک مکمل برای کریتوس طراحی شده است. شما می توانید به کمک آترئوس در یک زمان، فرار و یا به سمت دشمنان حمله ور شود.

  • Spartan Rage یا خشم اسپارتان

5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War
Spartan Rage

تنها راه فرار از مخمسه در تمام طول بازی استفاده از قدرت Spartan Rage می باشد. شما در لحظه اول، تمام دشمنان اطراف خود را گیج می کنید. همچنین با هر ضربه به دشمن، Health شما بازیابی می شود. این قدرت در طول مسیر بازی به شما کمک های زیادی خواهد کرد.

  • فرار به موقع

5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War
تصویری از بازی God of War

شما در طول بازی با دشمنانی رو به رو می شوید که توان دفاع در برابر ضربات آن ها را ندارید. تنها راه جلوگیری از آسیب دیدن، فرار به موقع و صحیح از ضربه های آن ها می باشد. شما باید بتوانید در زمان صحیح فاصله مناسب با دشمنان خود را ایجاد کنید.

این 5 نکته مهم در مبارزات بازی God of War خدای جنگ در طول این بازی به شما کمک های شایانی خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخبار، داستان بازی های قبلی و یا نقد و بررسی بازی God of War (خدای جنگ) می توانید اینجا را کلیک کنید.

خرید بازی God of War

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =