بازی Doom در سال ۲۰۱۷ در دسترس کاربران قرار گرفت. ساخت Doom Eternal از سال ۲۰۱۶ برنامه ریزی و هم اکنون اطلاعات کمی درباره بازی داده شده است. بازی Doom Eternal از مبارزه ی اول شخص با سرعت بالا، دشمنان جدید، کلاسیک و مجموعه ای از قدرت های شلیک استفاده می کند که همه آن ها به موسیقی متن فیلم های سنگین متشکل از Mick Gordon متصل می شوند. بازی Doom Eternal در سال ۲۰۱۹ راه اندازی می شود اما شما مجبور نیستید منتظر بمانید تا نسخه اصلی وارد بازار شود. شما می توانید این بازی را برای پلتفرم های pc ،ps4 ،xbox1 پیش خرید کنید.

اگر قصد پیش خرید بازی Doom Eternal را دارید می توانید از برخی فروشگاه های آنلاین آن را تهیه نمایید.

کمی از بازی Doom Eternal

Doom Eternal از سری بازی های Doom است و شخصیت اصلی این سری از بازی به مراتب از نسخه قبلی قدرتمند تر خواهد بود.

در Doom Eternal دشمنان ها بیشتر شده و تعداد سلاح ها هم افزایش خواهد یافت. در کنار موجودات قدیمی، شایطین جدیدی نیز برای چالش بیشتر به بازی اضافه خواهند شد و در این نسخه جهنم به زمین خواهد آمد.

هنوز مزایای بیشتری برای پیش خرید بازی Doom Eternal در نظر گرفته نشده است

بازی Doom Eternal تا سال ۲۰۱۹ عرضه نمی شود و هنوز اطلاعاتی در مورد پاداش های پیش خرید بازی توسط کمپانی Bethesda اعلام نشده است.

نسخه استاندارد برای پیش خرید بازی Doom Eternal

نسخه های ویژه بازی Doom Eternal هنوز اعلام نشده اند. شما می توانید نسخه استاندارد این بازی را پیش خرید کرده و از پاداش های ویژه آن استفاده کنید.

Doom Eternal در ابتدا برای پلتفرم های pc ،ps4 ،xbox1 سپس با یک تاخیر کوچک برای nintendo switch منتشر خواهد شد. شما می توانید نسخه استاندارد Doom Eternal را با قیمت ۶۰ دلار پیش خرید نمایید.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان، لطفا نظرات خود را برای گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *