بازی Fortnite به عنوان یکی از جذاب ترین بازی های امروزی معرفی می شود. با اضافه شدن چالش های هفتگی، شاهد استقبال روز افزون کاربران بازی Fortnite هستیم. بازی Fortnite برای تمام پلتفرم های PS4 – PC – Xbox 1 – ios – Android در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

فیلم سینمایی با Replay بازی Fortnite

بازی Fortnite Battle Royale با پخش فیلم سینمایی که با Replay بازی Fortnite ساخته شد، به محبوبیت بیشتری دست یافت. Epic Games  مسابقه ای را برگزار کرده  که تمام مخاطبانش با استفاده از مهارت های شخصی، Replay بازی را بسازند.

Epic Games، مشوق بازیکنان Fortnite برای شرکت در Replay Royale بوده است. به نظر می رسد، این مسابقه توجه مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده باشد. همچنین اخبار منتشر شده حاکی از آن است که Epic Games مهلت Replay مسابقات بازی را تا پایین امروز تمدید کرده است.

هم اکنون ویدیو های زیادی از طرفداران بازی پر چالش Fortnite در Twitter و YouTube قابل مشاهده است. در حال حاضر، Enzite (نام شخص) با انتشار ویدویی جذاب از Replay بازی Fortnite توانسته 20000 لایک در توییتر و نزدیک به 60000 بیینده را جذب کند. شما با دیدن این ویدیوها به مهارت های بیشتری خواهید یافت.

ویدیوی منتشر شده از Enzite، با به کارگیری موزیک های بسیار هیجان انگیز و نمایش بازی از زوایای مختلف، استقبال بی سابقه ای را در پی داشته است.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

کمی درباره ی بازی Fortnite Battle Royale

هنگام شروع بازی Battle Royale شما به Battle Bus منتقل می شوید. همچنین در این بازی نقشه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای پیدا کردن سلاح ها و مهمات مورد نیاز در بازی باید به خانه ها و ساختمان ها بروید. دقت کنید، برای ساخت دیوار های دفاعی نیاز به منابعی مانند چوب، فلز و سنگ دارید. منابع حیاتی یاد شده را در اوایل بازی از دست ندهید. زیرا دیوار های دفاعی نقش به سزایی در مبارزه با دشمنان ایفا می کند. لازم به ذکر است، بهترین و پر قدرت ترین سلاح ها، به 10 بازیکن نهایی تعلق می گیرد. سعی کنید به دنبال راه های هوشمندانه برای رسیدن به هدف خود باشید.

برای دریافت اطلاعات مقدماتی از آموزش بازی Fortnite Battle Royale بر روی لینک کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =