به گفته شرکت Ubisoft، بازی Far Cry 5 با فروش بسیار بالای خود در کشور بریتانیا، سریع ‌ترین فروش در تاریخ این سری را داشته است. طبق نتایج به دست آمده از داده ‌های آماری، بازی Far Cry 5 موفق به کسب رتبه نخست در جدول فروش هفتگی بریتانیا شده است. در حال حاضر بازی Far Cry 5 برای پلتفرم pc ،ps4 ،xbox1 در دسترس می باشد.

شرکت Ubisoft اعلام کرد:

بازی Far Cry 5 در هفته اول، 310 میلیون دلار فروش داشته. در واقع دو برابر فروش رکورد قبلی Far Cry 4. این دومین و بزرگترین عرضه شرکت Ubisoft است. بازی Far Cry 5 پس از The Division، بهترین شروع فروش را در بین بازی‌ های Ubisoft ثبت کرده است.

بازی Far Cry 5 در هفته اول انتشارش بیش از 55000 ساعت پخش شده است. در مدت زمان کوتاهی، بازیکنان توانسته اند توسط skunks، در این مدت 5.1 میلیون ماهی در بازی شکار کنند و به مدت 1.1 میلیون ساعت با خرسی به نام Cheeseburger درگیر بوده ‌اند.

محبوب ترین اسلحه برای استخدام خلبان ها Nick Rye و محبوب ترین همدم حیوانات، سگ بومر بود. در این بازی تنوع در وسایل نقلیه و سلاح ‌ها بسیار دیده می شود. همچنین شما می‌ توانید در مبارزات از حیوانات نیز کمک بگیرد.

با توجه به این که عنوان جدید Far Cry 5 روند ‌خوبی را دنبال کرده، نه تنها از نظر رتبه دریافتی، عملکرد خوبی از خود نشان داده، بلکه با فروش بالای خود تبدیل به پرفروش‌ ترین نسخه در تاریخ کشور بریتانیا شده است. این ها نشان می ‌دهد با یک عنوان خوب طرف هستیم که ارزش تجربه کردن بالایی هم دارد.

نسخه ps4 این بازی حدود 60 درصد فروش کلی این بازی را به دست آورده است. بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، بازی Far Cry 5 ششمین شروع موفق را در جدول فروش بازی‌ های ps4 در تاریخ Ubisoft به دست آورده است.

هم اکنون این بازی بزرگ ‌ترین بازی سال بوده و قطعا در ماه‌ های آینده هم به عملکرد خوب خود ادامه خواهد داد. این بازی تبدیل به یکی ازبرترین و خاطره‌ انگیز‌ترین بازی ‌های سال جاری خواهد شد.

بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، هم اکنون بازی Far Cry 5 برای سه پلتفرم‌ pc ،ps4 ،xbox1 عرضه شده است.

خرید بازی Far Cry 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =