چرا cosplayer ها cosplay را انتخاب می کنند؟

پاسخ اغلب افراد به این سوال این است که تمایل به پوشیدن لباس فرد مورد علاقه، مسبب این موضوع می باشد.

راه های زیادی برای جذب عشق به یک بازی ویدئویی وجود دارد. یکی از این راه ها پوشیدن لباس های شخصیت مورد علاقه خود بعد از انجام دادن بازی آن می باشد. ولی cosplay چیزی فراتر از پوشیدن لباس می باشد. ما بعد از بررسی قدرت Cosplay و صحبت با علاقه مندان به نتایج بسیاری رسیدیم. یکی از سوال های ما از طرفداران به این دلیل بود که مشخص کنیم چرا آنها در هنر سرمایه گذاری کرده اند.

ما از آنها در مورد شور علاقه شان نسبت به قدرت cosplay و خلاقیت های فراوان صحبت هایی به عمل آوردیم. سطح خلاقیت در cosplay واقعا کم نظیر است و پیچیدگی هایی که در ساخت لباس ها وجود دارد می تواند نیاز به مقدار زیادی برنامه ریزی، ابتکار و کار سخت داشته باشد.

جدا از طراحی لباس ها و شخصیت ها طرفداران از این طریق به کاراکتر خود نزدیک تر می شوند. یکی دیگر از قدرت cosplay ایجاد دوستی بین بازیکنان و شرکت کنندگان همایش که این موضوع یکدیگر را به هم پیوند می دهد.

Cosplay که گاهی کوزپلی و کاسپلی نیز خوانده می‌شود، به عمل پوشیدن لباس به جهت شبیه شدن به شخصیت‌های مانگا، انیمه، فیلم، کمیک یا بازی‌های ویدیویی اطلاق می‌شود. Cosplay بر دو قسم تقسیم می‌شود. کازپلی پایه و کازپلی بالماسکه. در هر دو حالت تلاش بر این است که از نظر ظاهر و نوع صحبت شباهت زیادی با شخصیت مورد نظر (تقلید شده) داشته باشند. همه ساله در کشور آمریکا نمایشگاهی با نام کامیکان برگزار می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قدرت cosplay با سایت crocogame همراه باشید.

لطفا نظرات خود را درباره قدرت cosplay برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =