بر اساس اخبار کمپانی Blizzard، کنفرانس 2018 BlizzCon روز جمعه و شنبه 11و 12 آبان 1397 (2 و 3 نوامبر) در جنوب کالیفرنیا و در مرکز Anaheim Concention برگزار خواهد شد.

تاریخچه BlizzCon

بلیزکان یک کنوانسیون بازی ویدیویی است. BlizzCon توسط بلیزارد انترتینمنت -یک شرکت طراحی و تولید بازی‌ های رایانه ‌ای است که در ارواین، کالیفرنیا واقع شده‌ است- برای ترویج بازی‌ های بزرگ برگزار می ‌شود. اولین بلیزکان، اکتبر 2005 در مرکز کنوانسیون آناهایم (در ایالات متحده آمریکا) برگزار شد.

BlizzCon، یکی از رویداد های مهم گیمینگ است. این همایش، هر ساله توسط کمپانی بیلزارد برپا می شود. رویداد سالانه BlizzCon جزء مهم‌ ترین رویداد ‌های بازی ‌های این کمپانی برای طرفداران به حساب می آید. چرا که در آن، آخرین اخبار و اطلاعات از بازی ‌های بلیزارد ارائه می ‌شود. مراسم سالانه شرکت بلیزارد (به نام BlizzCon) امسال نیز قرار است برگزار می شود.

بلیط‌ های کنفرانس 2018 BlizzCon در دو مرحله به فروش خواهد رسید.

  •  مرحله اول: روز پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397
  • مرحله دوم: روز یکشنبه 23 اردیبهشت 1397

قیمت هر بلیط 199 دلار (به همراه مالیات و هزینه های مربوطه) است. شما با خرید هر یک از بلیط ها، می توانید در روزهای اصلی مراسم شرکت کنید.

لازم به ذکر است، اگر نمی ‌توانید همانند سال‌ های گذشته به کالیفرنیا جنوبی برای شرکت در مراسم سفر کنید، کافی است بلیط ‌های مجازی این رویداد را خریداری نمایید. در این صورت به تمام لایو استریم‌ های بلیزکان در کنار هدایای ویژه بازی‌ های بلیزارد دسترسی پیدا خواهید کرد. کمپانی بیلزارد، جزییات و زمان در دسترس قرار گرفتن این نوع بلیط ‌ها را در آینده اعلام خواهد کرد.

کارگردان بازی Hearthstone، از Blizzard جدا می شود

بلیط برای میهمانان ویژه

بلیزارد قصد دارد بلیط ‌های ویژه‌ ی خود را (مربوط به ضیافت شام قبل از مراسم بلیزکان است) برای کمک به کودکان CHOC به فروش برساند. در این ضیافت، افراد به خوردن شام، نوشیدنی و خوش گذرانی مشغول هستند. این بلیط ها، روز چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 (16 می) به فروش می رسد. بلیط ها به تعداد 275 عدد و قیمت هر یک 750 دلار می باشد. در این اقدام، درآمد کودکان CHOC تامین خواهد شد.

با خریداری این بلیط، به تمام بخش‌ های همایش در دو روز برگزاری دسترسی خواهید داشت. در ضمن، بلیط تماشای مسابقات به صورت جداگانه به فروش خواهد رسید.

رقابت های حاضر در مراسم BlizzCon 2018:

  • رقابت های Global Championship Finals بازی Heroes of the Storm
  • دور اول مسابقات World Championship Series Finals بازی StarCraft 2
  • رقابت های Arena World Championship Finals بازی World of Warcraft 

دور فینال هر سه بازی، در روزهای برگزاری بلیزکان ۲۰۱۸ جریان خواهد داشت.

لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =