ما در این خبر به 10 بازی برتر انگلستان در هفته دوم آپریل بر روی پلتفرم های xbox1، ps4 و pc می پردازیم. همچنین از تغییرات آن نسبت به هفته گذشته صحبت خواهیم کرد.

بازی Far Cry 5 توانست بار دیگر در رتبه اول فروش جای گیرد. این سومین بار پیاپی می باشد که این بازی به جایگاه اول فروش می رسد. بنا به گفته ناظران فروش (GFK Chart-Track)، این عنوان جهان بازِ یوبی سافت، بیشترین فروش را تا آخر هفته دوم آپریل داشته است. بعد از آن FIFA 18 و Mario Kart 8 Deluxe به ترتیب در مقام های دوم و سوم جای گرفتند.

در این هفته هیچ بازی جدیدی به بازار عرضه نشد. این اتفاق به این معناست که، هیچ بازی جدیدی وارد 10 بازی برتر انگلستان در هفته دوم آپریل نشده است. همچنین بازی GTA V با 4 پله صعود به مقام چهارم رسید و بازی PUBG در همان مقام پنجم باقی ماند. گفتنی است، Sea of Thieves عنوان دیگر xbox1، با 3 پله سقوط مقام ششم را به خود اختصاص داد.

Far Cry 5 در این هفته توانست رکورد سریع ترین فروش بین بازی های سریالی را تصاحب کند. لازم به ذکر است این بازی تاکنون به دومین عنوان پرفروش یوبی سافت نیز تبدیل شده است. همچنین این بازی توانست از سایت پُلیگون نمره 9/10 را دریافت کند.

10 بازی برتر انگلستان در هفته دوم آپریل
Far Cry 5

شما می توانید در زیر، جدول 10 بازی پرطرفدار انگلستان در این هفته از نگاه GFK Chart-Track را مشاهده کنید.

جدول 10 بازی برتر انگلستان در هفته دوم آپریل

  1. Far Cry 5
  2. FIFA 18
  3. Mario Kart 8 Deluxe
  4. Grand Theft Auto V
  5. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  6. Sea of Thieves
  7. Fallout 4
  8. Super Mario Odyssey
  9. Gran Turismo Sport
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

خرید بازی Gran Turismo Sport

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =