در سالی که گذشت (2018) با یکی از بهترین انحصاری های کنسول ps4 یعنی God of War رو به رو بودیم. البته، با شروع یک سال جدید ما به دنبال تمام بازی های بزرگ PS4 در سال 2019 هستیم. در این مقاله ما 10 عنوان بزرگ را که انتظار داریم بدرخشند برای شما مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم. باید خاطر نشان کنم که این لیست کامل نمی باشد و در مقاله های بعدی به عنوان های دیگر نیز خواهیم پرداخت.

Ace Combat 7: Skies Unknown

تاریخ انتشار: January 18 (بیست و هشتم دی)

Ace Combat 7 هفتمین سری Ace Combat است و این بازی بعد از گذشت 10 سال از نسخه پیشین خود هم اکنون در حال انتشار می باشد. بالاخره این بازی بعد از گذشت چندین سال وارد کنسول های نسل جدید نیز خواهد شد. این بازی به خوبی می تواند بازیکن را در نقش یک خلبان جنگی قرار می دهد. شما می توانید این بازی را در تمامی سیستم عامل ها و همچنین PSVR تجربه نمایید.

Anthem

کمپانی Bioware در راستای ساخت یک بازی RPG چند نفره و آنلاین که توسط Electronic Arts منتشر شده است. این بازی بر روی سیستم عامل های pc ،ps4 و xbox1 عرضه خواهد شد. در بازی شما جز گروهی خواهید بود که تمدن خود را ترک کرده اند و به سمت تکنولوژی پیش می روند.

تاریخ انتشار: February 22 (سه اسفند)

Bloodstained: Ritual of the Night

Bloodstained: Ritual of the Night یک بازی اکشن و ماجراجویی می باشد. سازندگان این بازی را از سال 2015 شروع به ساخت کرده اند و قرار است در سال جاری به عرضه در آید. همچنین این بازی بر روی سیستم عامل های ps4 ،ps vita و Nintendo Switch وارد بازار خواهد شد.

تاریخ انتشار: TBD 2019

Code Vein

Code Vein اکشن، توسط کمپانی Bandai Namco Entertainment بر روی ps4 ،xbox1 و pc عرضه خواهد شد. این بازی در یک محیط آخرالزمانی با تم خون آشام و دیگر توانایی های فراطبیعی طراحی شده و بازیکنان می توانند آن را به صورت co-op نیز تجربه نمایند.

تاریخ انتشار: TBD 2019

Concrete Genie

Concrete Genie یک بازی اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط PixelOpus به صورت انحصاری بر روی کنسول ps4 عرضه خواهد شد. این بازی از سال 2017 معرفی شده و در بهار سال 2019 قرار است عرضه شود. همچنین منتقدین گفته اند این بازی از عنوان Jet Set Radio دستگاه سگا الهام گرفته است.

تاریخ انتشار: بهار 2019

Control

Control یک بازی تیراندازی سوم شخص می باشد که در اقدامات ماجراجویانه بازیکن را سرگرم می نماید. این بازی توسط کمپانی Remedy Entertainment و 505 Games بر رویps4 ، xbox1 و pc عرضه خواهد شد. این بازی پر از صحنه های عجیب و غریب است.

تاریخ انتشار: TBD 2019

Crash Team Racing Nitro-Fueled

کمپانی Activision با همکاری Beenox یک بازی مسابقه ای را طراحی کرده اند. این بازی در ابتدا توسط Naughty Dog تنها برای کنسول ps4 طراحی شده بود ولی بعد مدتی استودیو ها تغییر کردند و هم اکنون این بازی قرار است بر روی پلتفرم های ps4 ،xbox1 و nintendo switch عرضه شود.

تاریخ انتشار: June 21 (سی و یک خرداد)

Days Gone

Days Gone یک بازی اکشن و ماجراجویی است که توسط SIE Bend Studio طراحی شده است و توسط Sony Interactive Entertainment به صورت انحصاری بر روی ps4 منتشر خواهد شد. همچنین این بازی از موتور Unreal Engine 4 استفاده می کند. این بازی در یک فضا آخرالزمانی و وحشتناک جریان می یابد.

تاریخ انتشار: April 26 (شش اردیبهشت)

Dead or Alive 6

Dead or Alive 6 یک بازی مبارزه ای است که توسط Team Ninja توسعه داده شده و توسط Koei Tecmo منتشر خواهد شد. این بازی به دنباله Dead or Alive 5 می باشد. در سال جاری این بازی بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 عرضه خواهد شد.

تاریخ انتشار: February 15 (بیست و شش بهمن)

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5 یک بازی اکشن و ماجراجویانه است که توسط کمپانی Capcom منتشر خواهد شد. این بازی پنجمین سری عنوان Devil May Cry می باشد. همچنین این عنوان بر روی پلتفرم های pc ،s4 و xbox1 عرضه می شود.

تاریخ انتشار: March 8 (هفدهم اسفند)

لطفا نظرات خود را درباره بازی های بزرگ کنسول ps4 در سال 2019 به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هشت =