نگاهی به چند بازی جذاب که در طول کنفرانس E3 2018 فراموش شده است.

با اتمام کنفرانس E3 2018 ، همانطور که وعده داده شده بود تعدادی از اعلامیه ها و تریلرهای هیجان انگیز دیگر بازی های موجود را Indie Mix به نمایش گذاشت. این موضوع در حالی است که نمایش برتر ۳ بازی به The Last of Us: Part II ،Cyberpunk 2077 و Super Smash Bros رسید. در این مقاله متوجه می شوید این بازی ها تنها ستاره های موجود نمی باشند.

E3 2018


در میان شلوغی کنفرانس E3 2018 وجود استودیوهای با استعداد کوچکی نادیده گرفته شدند. با این حال به لطف رویداد Indie Mix بازی های جذاب آن ها از بین باقی ایده ها تفکیک گردید.

در اینجا با ۶ بازی جذاب ناشناخته آشنا خواهید شد.

بازی Bad North

کمپانی Plausible Concept برای ساخت بازی تاکتیکی Bad North گیم پلی استراتژی را با عناصر rougelike ترکیب می کند. سبک هنری و جذاب این عنوان باعث شده توجه همگان به آن جلب شود. همچنین بازیکن در این بازی با جنگ های بسیاری روبرو شده و قلمرو فرماندهی خود را بارها از دست می دهد. این بازی در اواخر امسال بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 منتشر خواهد شد. در عکس شماره ۱ صحنه این بازی را مشاهده می کنید.

E3 2018
عکس شماره ۱: صحنه بازی Bad North

بازی Chasm

بازی ماجراجویانه Chasm بازیکن را در دنیای فانتزی قرون وسطا قرار می دهد. این بازی با دارا بودن سبک بصری زیبا و یکپارچگی در سطح بازی و انجام ماموریت های پیچیده به خوبی توانست در میان لیست ما قرار گیرد. این بازی اواخر امسال بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و Vita عرضه می شود. عکس شماره ۲ صحنه این بازی را نمایش می دهد.

E3 2018
عکس اره ۲: صحنه بازی chasm

بازی Darq

بازی Darq به صورت ترسناک و روانشناسانه (برای کشف رویاها) طراحی شده. کمپانی Unfold Games در این عنوان داستان لویید را به تصویر می کشد. او پسری جوان است که رویاهای خود را به سوی تاریکی تغییر می دهد. او باید رویاهای خود را تغییر دهد و با دشمنان به مبارزه بپردازد تا بتواند در ناخودآگاه خویش زنده بماند. این بازی در سال جاری بر روی پلتفرم pc وارد بازار خواهد شد. در عکس شماره ۳ صحنه های این بازی دیده می شود.

E3 2018
عکس شماره ۳: صحنه بازی Darq

بازی Neo Cab

کمپانی Chance Agency بازی Neo Cab را به صورت کاراکتری با نام Lina به عنوان آخرین راننده شهر Los Ojos روایت می کند. دوست لینا به طرز اسرار آمیزی ناپدید می شود و لینا در عین رانندگی برای گذران معیشت خود باید به جستجوی دوستش نیز بپردازد. تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نگشته اما این را می دانیم که تنها بر روی پلتفرم pc اجرا می شود. در عس شماره ۴ کاراکتر لینا را مشاهده می کنید.

E3 2018
عکس شماره ۴: تصویر لینا در بازی Neo Cab

بازی What the Golf

Triband توسعه دهنده بازی What the Golf برای تمامی کسانی که گلف را دوست دارند یا کسانی که از آن نفرت دارند این امید را می دهد که پس از قرار گرفتن به پشت توپ گلف، مطمئنا از جذابیت آن حیرت زده خواهید شد. این بازی در ابتدا مانند یک بازی استاندارد از زمین گلف آغاز شده و سپس به رانندگی اتومبیل و قرار گرفتن در منزل نیز ادامه پیدا می کند. بازی What the Golf در تابستان امسال بر روی پلتفرم pc قابل اجرا خواهد بود. عکس شماره ۵ صحنه ای از این بازی را به بازیکنان نشان می دهد.

E3 2018
عکس شماره ۵: صحنه ای از بازی What the Golf

بازی Where the Bees Make Honey

Where the Bees Make Honey یک بازی معمایی زیبا به حساب می آید. این عنوان یادآور بازی Captain Toad: Treasure Tracker می باشد. بازیکنان توانایی هدایت آفتاب را دارند. دختری در این بازی مانند یک زنبور عسل در اطراف جهان می چرخد و ماجراجویی بسیاری را برای بازیکن فراهم می سازد. این بازی شامل ۴ فصل می شود و هرکدام معماهای مختلفی را دارا هستند. البته داستان بازی تمامی آنها را به هم متصل خواهد کرد. این بازی اوایل سال ۲۰۱۹ بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 منتشر خواهد شد.

لطفا نظرات خود را در خصوص ۶ بازی فوق در نمایشگاه E3 2018 برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *