بر اساس اطلاعات به دست آمده از مسیر ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4، این بازی بدون mode داستانی و تک نفره سنتی همیشگی، ساخته خواهد شد. این اتفاق به شایعات پیرامون حضور Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4 دامن زده است. COD: BO4 در 12 اکتبر سال 2018 بر روی پلتفرم های ps4، xbox1 و pc به بازار عرضه خواهد شد.

به گفته سخنگوی اکتیویژن:

“ما در مورد شایعات و حدس و گمان ها اظهار نظر نمی کنیم و تنها منتظر فرارسیدن تاریخ عرضه بازی Call of Duty: Black Ops 4 خواهیم بود.”

برخی از منابع عنوان کرده اند، علت عدم حضور حالت تک نفره در Call of Duty: Black Ops 4 بازی، زمان کم باقیمانده تا تاریخ عرضه این بازی می باشد. زیرا توسعه دهندگان نتوانسته اند در این مدت بخش داستانی بازی را تکمیل و تولید کنند. این منابع همچنین ابراز داشته اند، سازندگان زمان زیادی را صرف ساخت حالت چند نفره و mode زامبی این بازی کرده اند. همین موضوع شایعه احتمال حضور mode Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4 را افزایش می دهد.

مسیر حضور احتمالی Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4

Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4
Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4

فِرَنچایز Call of Duty در سال 2003، توسط کمپانی Infinity Ward ساخته شد. این بازی در ابتدا کار خود را با mode تک نفره شروع کرد. استودیو سازنده در زمان کنسول های xbox 360 و ps3، از تمام توان سخت افزاری آن ها برای ساخت بازی های خود (با صحنه های سینمایی بسیار جذاب) استفاده می کرد. همواره سری بازی های Call of Duty، در زمره بهترین بازی های اول شخص بوده است. جملگی، صحنه های بصری بسیار قوی این بازی را در سالیان اخیر به یاد می آوریم که تماماً در حالت تک نفره آن گنجانده می شد.

همانظور که این فِرَنچایز با تکرار بازی های خود در طی سالیان متمادی، طرفداران بسیاری در سبک تک نفره بدست آورده است، به طور هوشمندانه ای نیز توانست خود را با حالت چند نفره هم گام سازد. در واقع Call of Duty با کمک های اکتیویژن توانست ارائه مناسبی برای آن mode نو ظهور (Multi-Player Mode) داشته باشد.

حال، با توجه به استقبال فراوان بازیکنان از سبک mode Battle Royale، این زمان مناسبی به نظر می رسد تا شاهد حالت Battle Royale در Call of Duty: Black Ops 4 باشیم.

با وجود این شایعات بازیکنان پلتفرم های ps4، xbox1 و pc بیش از پیش در انتظار تاریخ 12 اکتبر سال 2018 خواهند بود.

خرید بازی Call of Duty Black Ops 3 Gold Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 11 =