DOTA2 یکی از پرطرفدارترین بازی های پلتفرم PC می باشد. این بازی همه ساله قبل از شروع اصلی ترین مسابقات خود، International Battle Pass آن سال را برای خرید در اختیار بازیکنان می گذارد. اما اصلی ترین تغییر امسال، طراحی فرم Battle Royale در DOTA2 می باشد.

طریقه حضور Battle Royale در DOTA2

هر ساله کسانی که International Battle Pass را تهیه می کنند، بازی به آن ها دسترسی های مختلفی را می دهد. اما امسال این افراد می توانند در mode جدید این بازی (به نام The Underhollow)، از تجربه Battle Royale در DOTA2 لذت ببرند.

تصویر منتشر شده از این mode

در این مود از بازی، تیم های 3 نفره در نقشه The Underhollow شروع به حرکت می کنند. هر تیمی که بتواند تا انتها در بازی بماند، برنده بازی یا پنیر Roshan می شود. این شاید دقیقاً مثل Battle Royale نباشد، اما همان حس را به بازیکنان منتقل می کند.

شما در مسیر خود با موجودات مختلف یا دشمنانتان (تیم های رقیب) رو به رو می شوید. باید به دقت به دنبال Gold و XP باشید تا بتوانید آن ها را نابود کنید. از طرفی باید دقت زیادی در مسیریابی داشته باشید. زیرا که نقشه به سرعت کوچک می شود و جایی برای فرار در اختیار شما قرار نخواهد داد.

امسال نیز International Battle Pass مودهای زیادی را در اختیار بازیکنان خود قرار داده است. یکی دیگر از با ارزش ترین آن ها Cavern Crawl می باشد. در این mode از بازی، شما شانس به دست آوردن Baby Roshan امسال را خواهید داشت. این Baby Roshan همانند تمام مدل های قبلی خود در بازار Steam به فروش نمی رسد. پس بهتر است ثانیه ای برای به دست آوردن این Baby Roshan با ارزش را از دست ندهید.

Battle Royale در DOTA2
C A V E R N _ C R A W L

تاکنون اخبار زیادی در مورد International Battle Pass امسال منتشر نشده است. شما به زودی از طریق رسانه ما اخبار بیشتری در این مورد و همچنین حضور Battle Royale در DOTA2 به دست خواهید آورد. پس با ما همراه باشید.

رسانه کروکوگیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =