در اسفند ماه سال 96 گزارش هایی مبنی بر وجود Loot Box در بازی 5 Battlefield دریافت کردیم. اما هم اکنون متوجه نبود Loot Box ها شده ایم. این بازی بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 در حال ساخت می باشد. در ادامه مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

pc     ps4     xbox1      بازی 5 Battlefield


خبرها حاکی از آن است که کمپانی Electronic Arts –ناشر بازی Battlefield- به Kotaku گفته:

من تائید می کنم که Loot Boxe در این بازی وجود ندارد.

شایعات بر این اساس بودند که loot boxe هایی تنها شامل آیتم های تزئینی در بازی Battlefield وجود دارند. اما بر اساس بیانیه بالا این موضوع کاملا رد شده است.

آخرین بازی Battlefield 1 که در سال 2016 ظهور کرد، شامل loot box های بسیاری بود.

کمپانی DICE در گذشته، بازی Star Wars: Battlefront II را ساخته بود. سازندگان برای این بازی loot box های بسیاری را استفاده کردند. این موضوع جالب توجه می باشد زیرا با وجود محبوبیت Star Wars، تیم سازنده بار دیگر آن روش را امتحان نکرد و کاملا متفاوت ظاهر شد.

loot box های بازی Battlefront II در گیم پلی بسیار تاثیرگذار بود تا آنجا که برخی افراد فکر می کردند این امتیازات در برنده شدنشان بسیار موثر بوده است.

اکنون می دانیم بازی 5 Battlefield فاقد هرگونه loot box است و این خبر خوبی برای هواداران به حساب می آید.

شما می توانید تجهیزات بسیاری را از طریق خرید نقدی به بازی بیفزایید. البته این نکته را بدانید که این لوازم در گیم پلی بازی بی تاثیر خواهند بود. علاوه بر این Season Pass جدیدی به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. این بخش، شامل نقشه های جدید و جذاب می باشد.

بعضی افراد بر این عقیده هستند که loot box ها نوعی قمار به حساب می آیند. زیرا بازیکنان برای بدست آوردن تجهیزات بیشتر مجبور به پرداخت پول واقعی خواهند شد. علاوه بر این، برخی از بازی ها مکان loot box را فاش نمی کنند. بنابراین گروهی به آن دست پیدا می کند و گروهی دیگر آنها را نمی یابد.

تاریخ انتشار بازی 5 Battlefield

بازی 5 Battlefield در تاریخ 27 مهر 97 بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 به بازار عرضه می شود. علاوه بر این مشترکین EA/Origin Access می توانند در تاریخ 19 مهر به صورت آزمایشی این بازی را امتحان کنند. زیرا بازی Call of Duty: Black Ops 4 20 مهر ماه منتشر خواهد شد و باید منتظر باشیم تا از رقابت بین این دو بازی محبوب لذت ببریم.

لطفا نظرات خود را درباره بازی 5 Battlefield برای من، گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Battlefield 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =