Bundle بازی Fortnite برای کنسول xbox1 همراه با پوسته ها و قیمت های متفاوت عرضه شده است. Bundle کنسول xbox1 در حال حاضر در ایالات متحده عرضه شده و بعدا در بازارهای دیگر منتشر خواهد گشت. ایکس باکس تایید کرده که کنسول  Xbox Oneبازی Fortnite نیز در استرالیا و نیوزیلند درعرضه خواهد بود.

یکی از نکات قابل توجه این می باشد که در مناطق ANZ، بسته نرم افزاری در مدل های Xbox One S و Xbox One X در دسترس قرار می گیرد، در حالی که در ایالات متحده تنها برای مدل Xbox One S عرضه خواهد شد. بازیکنان ANZ باید مدت بیشتری را صبر کنند، زیرا این سیستم تا ماه نوامبر عرضه نخواهد گردید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

در زیر می توانید قیمت این Bundle ها را مشاهده نمایید.

Xbox One S Fortnite Bundle — AU$399/NZ$449

Xbox One X Fortnite Bundle — AU$649/NZ$749

در حال حاضر Bundle کنسول PS4 و Nintendo Switch برای بازی Fortnite وجود دارد و به زودی شاهد این باندل در پلتفرم xbox1 هم خواهیم بود. این مجموعه برای Xbox One S در ایالات متحده با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه می شود و در آن Eon outfit ،Aurora glider و Resonator axe قرار دارد.

این باندل دارای ۲۰۰۰ واحد V-Bucks است و در آن موارد انحصاری هم وجود خواهد داشت. این بسته همچنین دارای Trial Codes یک ماهه برای Xbox Live Gold و Xbox Game Pass می باشد. در تصویر زیر می توانید Bundle بازی Fortnite را مشاهده نمایید.

بازی Fortnite
تصویر شماره ۱: باندل بازی Fortnite

مایکروسافت در حال حاضر یک بسته نرم افزاری PUBG Xbox One و یک کنترل کننده PUBG-themed منتشر کرده است. Fortnite تقریبا محبوب ترین بازی روی سیاره زمین محسوب می گردد. به همین خاطر تمامی کمپانی های مشهور سعی در ارتقا خود با استفاده از این بازی دارند.

معامله مایکروسافت با PUBG ممکن است به زودی پایان یابد، به نظر می رسد این بازی به کنسول PS4 هم وارد شود.

فصل ششم بازی محبوب Fortnite در روز پنج شنبه،۲۷ سپتامبر آغاز می شود. جدیدا بازی فورتنایت در توییتر، تصویری از یک دی جی IIAMA را منتشر کرد و در متن آن نوشت که هر جشنی، به یک دی‌جی نیاز دارد.

از این رو احتمال دارد در فصل ششم بازی Fortnite شاهد شخصیت دی جی IIAMA باشیم. نکته‌ی جالب این خبر وجود مکعب بنفش رنگ و معروف Fortnite در پس زمینه‌ی بازی است.

ممنون از همراهی لحظه به لحظه ی شما عزیزان. همانطور که می دانید بازی Fortnite بر روی پلتفرم های ps4 ،xbox1 ،pc ،Nintendo Switch و Ios در دسترس کاربران قرار دارد. لطفا نظرات خود را درباره این بازی برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *