اگر شما از نسخه اولیه بازی Yakuza عاشق این بازی شده اید مطمئنا قصد دارید بازی Yakuza Kiwami 2 را که در کنسول ps4 عرضه خواهد شد امتحان کنید. بازی Yakuza Kiwami 2 بازسازی شده بازی Yakuza می باشد. بازی Yakuza ابتدا در ژاپن برای کنسول PS2 منتشر شد و در سال ۲۰۰۸ به بازار آمد. بازی Yakuza Kiwami 2 توسط نسخه جدید موتور Dragon توسعه یافته که از این موتور، در ساخت نسخه ششم نیز استفاده شده است. بازی Yakuza Kiwami 2 در ۶ شهریور ۹۷ برای کنسول ps4 در دسترس کاربران سراسر جهان قرار خواهد گرفت. این  در حالی است که بازی Yakuza Kiwami 2 در دی ماه ۹۶ در ژاپن عرضه شده است.

بازی Yakuza Kiwami 2 اثری از کمپانی  Sega می باشد.

نسخه Demo بازی Yakuza Kiwami 2

نسخه Demo که هم اکنون شما می توانید آن را مشاهده کنید، در واقع در مورد پیرامون Chapter Two داستان بحث می کند. Kiryu به بررسی Sotenbori (نسخه Dotenbori در اوزاکا) می پردازد و در جستجوی Dragon of Kansai، Ryuji Goda می باشد. همچنان Kiryu به Tojo Clan وفادار است و نمی تواند از Omi Alliance محافظت کند. او رهبری را به رقیب خود Goda واگذار می کند. این داستان اینگونه آغاز می شود که Kiryu با کمک Kaoru Sayama شروع به طرح عملیاتی برای دشمنان خود می نماید.

شخصیت محبوب Goro Majima  

در بازی Yakuza Kiwami 2 شما می توانید از طریق یک کمپین با نام تجاری جدید که در اطراف شخصیت مورد علاقه Goro Majima قرار دارد، بازی کنید. بازیکنان می توانند کنترل شخصیت محبوب Goro Majima را بدست بگیرند. او نقش اصلی را در داستان Yakuza 2 بازی می کند.

این نسخه ی Demo کل بازی را شامل نمی شود. بازسازی بازی های سوم، چهارم و پنجم در حال حاضر در ژاپن برای ps4 در حال ساخت است.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان، لطفا نظرات خود را برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Yakuza Kiwami Steel Book Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *