بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، هفته ‌ی آینده کمپانی DICE، از DLC جدید بازی Battlefield 1 رونمایی خواهد کرد. در حال حاضر حدود 18ماه از انتشار بازی Battlefield 1 می گذرد. در این مدت، چندین بسته DLC و به روز رسانی منتشر شده است. این بازی بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 در دسترس کاربران قرار دارد.

کمپانی DICE در جدیدترین توییت خود اعلام کرد، طرفداران بازی Battlefield 1 می ‌توانند هفته‌ ی آینده شاهد اولین جزییات و رونمایی از بسته‌ ی الحاقی They Shall Not Pass (نام DLC جدید بازی Battlefield 1) باشند.

بسته ‌ی They Shall Not Pass، نبرد Verdun (در کشور فرانسه رخ داده) را به تصویر می ‌کشد. در این بسته، سه نقشه وجود دارد. در یکی از نقشه‌ ها، شدت نبرد و تعداد گلوله ‌ها به حدی است که هیچ درختی در جنگل سالم نمی ماند. یکی دیگر از نقشه‌ ها، شما را به روستای Samogneux می‌ برد. این روستا بر اثر جنگ کاملا ویران شده است. نقشه ‌ی دیگر نیز، قلعه ‌ی Vaux را به تصویر می ‌کشد. به گفته ‌ی کمپانی DICE، حداقل یکی از نقشه‌ ها بازیکن را به دژهای زیرزمینی می ‌برد. در واقع شاهد میدان نبردی هستیم که به واسطه ‌ی گلوله ‌های توپخانه به جهنم تبدیل می شود. علاوه بر سه نقشه‌ ی جدید، تعدادی اسلحه‌ نیز به بازی اضافه خواهد شد.

کمپانی DICE از انتشار mode جدید خود، در ماه ژوئن خبر داد. این mode، عملیات Shock نام دارد. عملیات Shock بر روی یک نقشه تمرکز خواهد داشت. این نقشه، از 40 بازیکن پشتیبانی می کند. با خرید این DLC، پنج نقشه به بازی اضافه می شود.

بازی بعدی این مجموعه -ظاهرا Battlefield V نامیده می شود- در طول جنگ جهانی دوم جریان دارد. البته به طور رسمی اعلام نشده، اما می دانیم قطعا یک بازی جدید Battlefield پیش رو داریم.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این بسته اعلام نشده است. اما افرادی که Premium Pass بازی را دارند، می‌ توانند DLC و سه بسته‌ ی دیگر را -که بعدها برای بازی منتشر خواهند شد-، زودتر در اختیار بگیرند.

با تشکر از همراهی شما عزیزان، لطفا تجربه ی خود را از بازی Battlefield، پایین همین مقاله در قسمت نظرات برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

خرید بازی دست دوم و کارکرده Battlefield 1 برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − یک =