استودیو Bungie -سازنده بازی Destiny 2- بالاخره دومین DLC بازی خود را معرفی کرد. کاربران این بازی، مدت ها منتظر معرفی DLC جدید بازی Destiny 2 بودند. بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، Warmind (نام دومین بسته الحاقی بازی Destiny 2) در تاریخ 18 اردیبهشت ‌ماه (هشت می) روانه بازار می ‌شود. این بازی بر روی پلتفرم هایpc ،ps4 و xbox1 در دسترس کاربران قرار گرفته است.

Bungie، اطلاعات جدیدی را در طول livestream به اشتراک گذاشت. او خبر از اضافه شدن کره مریخ –مکانی که تا به ‌امروز در بازی وجود نداشته- می ‌دهد. در واقع کاربران می ‌توانند به ماجراجویی و کشف مکان‌ های متفاوت بپردازند. همچنین شاهد نبرد علیه یکی از دشمنانِ اصلی این بازی -موجودات فضایی زنبور مانند- خواهیم بود. لازم به ذکر است، در DLC جدید بازی Destiny 2، اسلحه های‌ عجیب و غریب به بازی اضافه می شود. شرکت Clovis Bray، نقش مهمی در داستان بازی ایفا می کند. او شما را به دیدار با Ana Bray، -شخصی که در سینمایی Prologue مشهور است- می برد.

استودیو Bungie، خبر از تغییرات دیگری (که همراه با این بسته الحاقی اعمال می ‌شود) داده است. از مهم‌ ترین این تغییرات، می ‌توان به سخت تر مبارزات با دشمنان اشاره کرد. در واقع توسعه دهندگان بازی Destiny 2، از رویکردی متفاوت و منحصربه فرد -نسبت به DLC قبل یعنی Curse of Osiris- در این بسته الحاقی استفاده کرده اند.

Bungie دو نوع جدید رتبه بندی برای بازیکنان شرح داد. Valor، سیستم پیشرفت شماست. پس از اتمام بازی، زمانی که شما برنده می شوید رتبه Valor بالا می رود. اما در streaking، هر امتیازی که در طول بازی به دست می آورید باعث افزایش رتبه شما می شود.

Escalation

یکی از کانون های بزرگ بازی، پروتکل Escalation است. این پروتکل، نوع جدیدی از رویداد عمومی است و پس از پایان مبارزات فعال می شود. Escalation، شامل هفت بخش می باشد. هر بخش، شامل یک رئیس جدید با مکانیک منحصر به فرد است.

بانجی با انتشار عکسی، لیست برنامه های خود را برای فصل سوم اعلام کرد.

لیست برنامه ها:

  • اضافه شدن بازی‌ های Private
  • پشتیبانی از انتخاب چند Emote برای شخصیت خود
  • رنکینگ فصلی بخش Crucible

در seasone سوم، بازیکنان می توانند منتظر رویداد های فصلی باشند. در ضمن، شاهد یک سری تغییرات در روند بخش Crucible -بخش چند نفره رقابتی بازی Destiny 2- نیز خواهیم بود.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Destiny 2 برای من، گروه کروکوگیم و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین این مقاله به اشترک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 9 =