دومین بسته DLC بازی Call of Duty به نام War Machine -مربوط به جنگ جهانی دوم است- برای تعدادی از بازیکنان در دسترس قرار گرفت. بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، کمپانی Activision، ناشر بازی Call of Duty با یک به روز رسانی، بسته الحاقی War Machine را برای کاربران کنسول ps4 عرضه کرد.

کاربران در جریان بسته War Machine، شاهد اضافه شدن سه نقشه جدید و یک ماموریت برای حالت War چالش های دیگری هستند. 

سه نقشه ی جدید در بسته War Machine

  1. Egypt

نقشه Egypt (مصر) بازیکنان را در حال مبارزه با اهرام بزرگ مصر قرار می دهد. همچنین این ماموریت در محیط‌ های معروف صورت می ‌گیرد.

  1. Dunkirk

این در حالی است که نقشه Dunkirk نبرد در محیط ساحلی  بزرگ و خطرناک را برای بازیکنان تدارک دیده است.

  1. V2

در سومین نقشه که V2 نام دارد، کاربران نبردهای سریع را به دنبال خواهند داشت. به این ترتیب در محلی مخفی و آزمایشی، موشک‌ های آلمانی قرار دارد.

مقاله مرتبط بازی Call of Duty در سایت کروکوگیم (crocogame):

پیش نمایش بازی Call of Duty Black Ops برای ps4 ،xbox1 ،nintendo switch ،pc

حالت War در بازی Call of Duty

در جریان بسته الحاقی War Machine، ماموریت نظامی جدیدی به نام Operation Husky به این بسته اضافه خواهد شد. این چالش، از ماموریت Operation Husky جنگ جهانی دوم الهام گرفته شده است. در طول این ماموریت، شما باید از موقعیت دشمنان اطلاعات جمع آوری کرده و آن ها را برای HQ خود بفرستید.

یکی از نکات بسیار جالب War Machine، اضافه شدن ویژگی به نام Dogfights است. بازیکنانی که موفق به پاک سازی دو مرحله اول این مأموریت شوند، می‌ توانند در کابین هواپیماهای جنگی قرار گیرند. در این مرحله باید از بمب افکن های خودی دفاع گردد. این در حالیست که Axis سعی دارد آنها را از بین ببرد.

در این بسته، فصلی جدید برای کاربران بخش زامبی اضافه شده است. این بخشThe Shadowed Throne نام دارد. کمپانی Activision اذعان می کند، این فصل، داستان Barbarossa را به سطح کاملا جدیدی می برد. این بار به برلین خواهیم رفت. جایی که ارتش ارواح Doktor Straub تلاش می کند تا شهر را از نیروهای متفقین پاکسازی کند.

بازیکنان ps4 بازی Call of Duty می‌ توانند بسته War Machine را با قیمت ۱۵دلار خریداری کنند. اگر بازیکنان، سیزن‌ پس بازی را -که ۵۰ دلار قیمت دارد- خریده باشند، می توانند War Machine را به صورت رایگان دریافت کنند.

به گفته کمپانی Activision، متاسفانه تا کنون نسخه The War Machine، بر روی پلتفرم های pc و xbox1 عرضه نشده است. اما معمولا یک ماه بعد، بر روی پلتفرم های دیگر منتشر می شود.

خرید بازی Call of Duty WW2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =