بازی Dying Light 2 در کنفرانس خبری شرکت Microsoft (در E3 2018) توسط Chris Avellone و شرکت Techland معرفی شد. این بازی ورزش پارکور (در دوره آخرالزمان ای که دنیا توسط زامبی هایی پر شده) را ارائه می دهد. انتشار این بازی با نمایش تریلر و گیم پلی آن همراه بود.

نکته اصلی بازی Dying Light 2 عواقبی است که در پی هر تصمیم بازیکن پیش می آید. در تریلر بازی می بینیم که شخصیت قهرمان داستان، ماموریتی از Peacekeeper (برای مذاکره دسترسی گروهی به منبع آب) دریافت می کند. در این تریلر، نشان داده شده که نتیجه گفتگو (دسترسی به آب از طریق صلح ناگوار با حاکمان شرور، یا جذب نا خواسته بیگانه ها و عدم دسترسی به منبع آب) با توجه به مسیر مذاکرات مشخص می شود. این تصمیم تنها یکی از تصمیماتی است که در ادامه بر گیم پلی بازی اثر می گذارد. همچنین توجه کنید درباره بازی Dying Light صحبت می کنیم پس انتظار هیولا هایی را در شب داشته باشید.

شرکت Techland در کنفرانس خبری خود اعلام کرد: ادامه بازی Dying Light در دوره ای آخر الزمانی (با تصاویری از دوره تاریک و مدرنی که توسط واقعیتی وحشیانه، غم انگیز و غیر قابل بخشش احاطه شده) رخ می دهد. در این بازی مرگ به دست یک انسان را به مرگ توسط نیشی عفونی ترجیح می دهید. در این دنیای ترسناک بازیکن باید به سرعت تصمیمات مهمی اتخاذ کند و از مهارت های پارکوری برای خروج از سایه ها و زنده ماندن بهره ببرد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *