در نهایت، بازیکنان توانستند برای اولین بار گیم پلی بازی Gears of War 5 را ببینند. تریلر جدید بازی Gears of War 5 طی کنفرانس خبری Xbox E3 رونمایی شد. این تریلر مربوط به یکی از سه بازی جدید Gears می باشد.

تریلر بازی Gears of War 5 با گریه Kait Diaz برای مرگ کارکتر نامعلومی آغاز می شود. با اینکه Kait شوکه است اما طبق دستور، همراه باقی افراد گروه حرکت می کند. او ادعا می کند الهامات و تصاویر عجیبی (به خصوص درباره گردنبندی که از مادربزرگش به ارث برده) می بیند. Marcus Fenix به Kait اجازه می دهد تا از گروه جدا شده و معنای تصاویر و الهاماتش را بیابد. در تریلر لحظاتی از آینده و سفر Kait نشان داده می شود. در این تصاویر Kait در حال مبارزه خونین با دشمنانی با اندازه و شکل های متفاوت است. مبارزات وی به همان روش شناخته شده بازی های Gears of War رخ می دهد. سلاح های جدیدی برای مبارزات تن به تن به وی پیشنهاد می شود تا او را در رفع تهدیدهای سر راهش یاری دهند.

همانطور که Kait در سفرش پیش می رود بدبین تر و زیرک تر می شود تا آن جا که به روی رفیقش اسلحه می کشد. همینطور در تریلر چیزی بیشتر از راه رفتن Kait نشان داده می شود. او از چتر نجاتی برای عبور از دریاچه ای یخی و چرخ دنده ای برای عبور از صخره ها استفاده می کند.

تریلر بازی Gears of War 5 با قول تاریخ انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ پایان می پذیرد. در طول کنفرانس Xbox نسخه ای از بازی برای موبایل (همانند بازی ای استراتژیک و تاکتیکی) معرفی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از کنفرانس خبری Xbox و نمایشگاه E3 2018 با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *