بازی Dante’s Inferno

همچنان EA Access با بازی های رایگان در xbox1 توسعه پیدا می کند. Dante’s Inferno بازی اکشن ۲۰۱۰ در حال حاضر جزء بازی های رایگان قرار دارد.

Dante’s Inferno توسط Visceral Games که در حال حاضر بسته شده، طراحی شده است. Dante از طریق نه حلقه جهنم برای نجات Beatrice (بئاتریس) از شر شیطان می جنگد. اگر شما عضو EA Access باشید بدون هزینه ی اضافی می توانید این بازی را تجربه کنید.

EA Access

EA Access در فروش بازی Dante’s Inferno سیاست های بسیاری را قرار داده است. شرکت EA یک بازی تقلبی و کاملا اهانت آمیز به مقدسات مسیحی با نام Mass: We Pray برای جلب توجه در نمایشگاه E3 2009 به نمایش در آورد که حتی کارمندان شرکت EA به صورت کاملا فورمالیته نسبت به این بازی تقلبی اعتراض کردند.

EA Access میلیون ها دلار برای تبلیغ در سال ۲۰۱۰ پرداخت کرد. بازی Dante’s Inferno تنها در EA Access برای xbox1 در دسترس است.

بازی Dante’s Inferno

این بازی الهام گرفته از کتاب Divine Comedy اثر Dante می باشد. بازیکن باید در اعماق دوزخ به انجام بازی Dante’s Inferno در xbox1 بپردازد. این بازی توسط کمپانی EA در پانزده بهمن ۱۳۸۸ به بازار عرضه شد.

عدم تنوع سلاح بزرگترین ایراد این بازی می باشد. Dante فقط یک داس بزرگ و یک صلیب دارد که باید تا پایان بازی با همین دو سلاح خود را مشغول کند.

خلاصه ای از داستان بازی

بعد از اینکه Dante خنجر می خورد، عزرائیل آماده گرفتن روحش می شود. اما Dante با او وارد جنگ می شود و او را شکست می دهد. Dante راه خانه را به پیش می گیرد و وقتی به خانه می رسد، متوجه خانه ویران شده و جسد پدرش می شود.

به حیاط پشتی خانه می رود و در کمال ناباوری جسد بی جان Beatrice را می بیند که شیطان (Lucifer) می خواهد روح Beatrice را با خود به اعماق جهنم ببرد.

سوالی که در ذهن تک تک ما آمده این است که تمامی گناهان را Dante انجام داده پس چرا باید همسرش تاوان دهد؟! از اینجا داستان قهرمان ما برای نجات عشق خود آغاز می شود و پا به طبقات عذاب آور جهنم (Inferno) می گذارد.

تنها هدف شما برای به پایان رساندن این بازی باید نجات عشق Dante باشد.

ممنون از همراهی لحظه به لحظه ی شما عزیزان، امیدوارم با مطالعه این مقاله، بازی Dante’s Inferno را با پیروزی به سرانجام برسانید. تجربه و نکات آموزشی خود را از بازی برای دوستانتان به شکل دیدگاه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *