استودیوی Capcom عرضه DlC جدید بازی 5 Street Fighter در 24 آوریل (سه شنبه 4 اردیبهشت 1397) را تایید کرد. در این بسته الحاقی، شخصیتی به نام Falke اضافه می شود. این بازی بر روی پلتفرم های pc و ps4 منتشر خواهد شد. این نسخه به‌ روزرسانی، تمامی محتویات فصل ‌های قبل به انضمام تغییراتی که تا کنون در گیم‌ پلی بازی اعمال شده‌ اند را شامل می‌ شود.

شما می توانید آن را با 100,000 Fight Money (سیستم پول رایج در بازیStreet Fighter V) خریداری کنید.

طبق پیش بینی ها، احتمالا Falke با شخصیت های قبلی بازی 5 Street Fighter همخوانی خواهد داشت. شخصیت‌ های قدیمی که قرار است بار دیگر به رقابت‌ ها بازگردند، Sakura ،Cody ،Sagat و Blanka هستند. Sakura و Cody برای اولین بار در نسخه‌ های آلفا این سری معرفی شدند. شخصیت‌ های Sagat و Blanka به بازی Street Fighter 2 (در سال ۱۹۹۱ منتشر شد) باز می‌ گردد.

دو شخصیت جدیدی که قرار است به بازی اضافه شوند، G و Falke هستند. G، یک مبارز با ریش‌ های بلند که طرز لباس پوشیدنش شباهت بسیاری به روس ها دارد. Falke نیز یک مبارز مونث است. او از لحاظ طراحی، شباهت بسیاری به شخصیت Ed دارد.

شخصیت جدید Falke، مانند Ed و M. Bison، از قدرت روان بالایی در مبارزات خود استفاده می کند. Capcom توضیح می دهد “Falke به عنوان یک clone جایگزین برای M. Bison ساخته شده است. M. Bison، سر دسته تمام آدم بد های بازی 5 Street Fighter است. او در بازی های Street Fighter II و Street Fighter Alpha نقش غول آخر بازی را ایفا می کرد. همچنین در شماره چهارم این بازی، پشتیبان خلاف کاران بوده است. او قصد دارد بزرگترین دیکتاتور جهان باشد. اعتقاد دارد که جسم او به طور خالص از شیطان است. پر قدرت ترین حرکت این شخصیت (که از انرژی شیطانی او بهره می گیرد)، “Psycho Power” نام دارد.

بازی 5 Street Fighter
Psycho Fluegel

Capcom می گوید: “برخی از حرکات ویژه Falke (مانند Ed) فقط نیاز به دو Punch یا دو دکمه برای ضربه زدن دارد”.

معرفی کنترل های بازی در ps4

  • مربع: Light Punch
  • مثلث: Medium Punch
  • L1: استفاده از سه Punch
  • heavy punh :R1
  • دکمه های جهت: ضربه سبک
  • دایره: ضربه متوسط
  • R2: ضربه سنگین
  • L2: هر سه ضربه

V-Trigger یک حرکت خاص و منحصر به فرد برای هر کاراکتر است. با V-Trigger بازیکن می تواند جریان مبارزه را به وسیله خود کنترل کند. V-Skill نیز یک حرکت دفاعی است که می توان از آن در طول مبارزات استفاده کرد. مثلا به کاراکتر Ryu اجازه می دهد حمله های دریافتی از حریف خود را دفع کند. همچنین به M.Bison کمک می کند تا بتواند ضربه های حریف را به سمت خود او منعکس کند.

V-Trigger برای شخصیت Falke، با نام Psycho Angriff شناخته می شود. Psycho Angriff به Falke اجازه می دهد تا حریف را به هوا پرتاب کند. اگر شما در طول بازی با دکمه heavy punh) R1) به شدت ضربه بزنید، Psycho Sturm فعال خواهد شد. عجیب ترین هنر فالک، “Psycho Fluegel” نامیده می شود. به وسیله این ضربه دشمنان را به هوا پرتاب می کند و به آنها می خندد و سپس آنها را به زمین می کوبد.

با خرید DLC بازی Street Fighter، شخصیت های جدید به این بازی اضافه می شود. بازی 5 Street Fighter نیز، از این قاعده مستثنا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − پنج =