Flip Grip، یک لوازم جانبی سوئیچ 12 دلاری است که به طور قابل توجهی ده ها بازی را اصلاح می نماید. کنسول Nintendo Switch ممکن است در نگاه اول مشابه تبلت ها و گوشی های هوشمند قرار بگیرد، اما نینتندو به صورت عاقلانه، این مقایسه ها را باز نگه داشته است.

این وسیله برای انجام بازی‌های کلاسیک و همچنین انجام بازی‌های امروزی که از زوایه عمودی استفاده می‌کنند مناسب می باشد. از جمله آنها می‌توانیم به IKaruga اشاره کنیم. برخلاف مکان نگهدارنده Joy-Con دسته‌های کنسول سوییچ، در حالت عادی این کنترلر‌ها را در جای خود محکم می‌کند، نمونه‌ جدید همانند چارچوبی تمامی بدنه‌ کنسول را در بر می‌گیرد.

هنگامی که جهت تصویر را می چرخانید سیستم Switch OS واکنشی نشان نمی دهد. اکثریت قریب به اتفاق، بازی های سوئیچ به صورت لمسی در صفحه نمایش وجود خواهند داشت.

محدودیت های موجود در سوئیچ به طور کلی یک مسئله نیست، اما یک زیر مجموعه از بازی های سوئیچ وجود دارد که ممکن است شما را به سؤال نادرست سخت افزاری نینتندو درباره هویت سیستم سوق دهد. با تشکر از تلاش های توسعه دهندگانی مانند Hamster Corp و Digital Eclipse سوئیچ میزبان بسیاری از پورت های بازی است. تعداد زیادی از آنها با چرخش صفحه نمایش 90 درجه انجام می شود. البته، بازیابی آنها به این صورت است که شما باید Joycons سوئیچ را قطع تا بتوانید سیستم را پشتیبانی کنید. خوشبختانه Flip Grip 12 دلاری وارد شده تا طراحی نینتندو را تکمیل کند.

Flip Grip به آسانی، با قیمتی بسیار مطلوب و تاثیرگذار در وضعیت مناسب، هنگامی که شما شروع به استفاده از آن می کنید، به سرعت به عنوان لوازم جانبی مورد نیاز خود آن را استفاده نمایید. به سادگی Joycons را قطع کرده و سوئیچ خود را به Flip Grip متصل کنید، Jooycons خود را در مسیرهای هر دو طرف پرانتز قرار دهید و اساسا آماده رفتن شوید.

از آنجا که Flip Grip دسترسی به دکمه روشن و خاموش شدن را مختل می کند، باید دکمه Home را فشار دهید و از منوها به عنوان ابزار جایگزین برای خاموش کردن سیستم و تنظیم صدا استفاده کنید. هنگامی که در یک بازی هستید، شما همچنین باید یک منو برای چرخش تصویر به حالت عمودی وارد نمایید.

این وسیله نه تنها یک تجربه لذت بخش به حساب می آید بلکه در هنگام بازی کردن تیراندازان عادی مانند Ikaruga یا Gunbird 2، ناحیه دید وسیع تر، حرکت دادن الگو گلوله های پیچیده را آسان می کند و در سطح دیگری زندگی می کنند. Flip Grip جزئیات دقیق تر را در بازی به شما نشان می دهد.

در داخل این ابزار چهار پد پشمی وجود دارد که از خراش جلوگیری می نماید. دو شیار گیرنده در پشت سیستم قرار دارد و به شما کمک می کند تا در آن ناحیه قفل شود. از همه مهمتر، شکاف های طولانی در امتداد لبه داخلی Flip Grip اجازه می دهد تا صدا و هوا به نسبت بدون محدودیت رفت و آمد کنند.

Flip Grip از جنس پلاستیک ساخته شده و زمانی که کنسول خود را درون آن قرار می‌دهید به جز جک اتصال هدفون، اسلات کارت حافظه و اسلات قرارگیری کارتریج بازی‌ها، دیگر مجراهای سوییچ پوشیده می‌شوند و امکان دسترسی به آن‌ها وجود ندارد.

با این حال تیم طراحی این محصول مدعی شده است که آنان فضای لازم برای تهویه گرمای محصول را فراهم کرده‌اند. یکی از نکات پیرامون استفاده از این محصول این است که در زمان استفاده از آن شما نمی‌توانید کنسول خود را به شارژ متصل کرده و از تمامی قدرت آن استفاده کنید و برای همین احتمال گرم شدن بیش از حد آن در این قاب هم وجود ندارد.

با توجه به اقدامات ایمنی کافی، ملاحظات طراحی محتمل و قیمت تقریبا متوسط، تقریبا هیچ دلیلی وجود ندارد که درباره Flip Grip فکر کنید و این را بدانید که در حال حاضر و در آینده بازی ها عمودی گرا هستند. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که Joycon قادر نخواهد بود در هنگام مسابقه بازی کند و سیستم عاملی برای پشتیبانی Flip Grip در برخی از بازی ها ساخته نشده است.

از تمامی شکایات و نارضایتی ها که بگذریم قیمت 12 دلاری این وسیله برای گیمرهای حرفه ای واقعا بی نظیر می باشد. Flip Grip باعث می شود که شما دو بار در مورد قابلیت Switch صحبت نمایید و شاید تعجب نکنید که چرا Nintendo بر روی یک فرصت واضح سرمایه گذاری نکرده است.

لطفا نظرات خود را درباره Flip Grip کنسول Nintendo Switch به صورت دیدگاه در پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید کنسول نینتندو سوئیچ خاکستری Nintendo Switch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =