بر اساس اخبار بازی های ویدیویی، در آخرین patch (نسخه 3.6)، سلاح gets sticky در بازی Fortnite اضافه می‌ شود. این بازی بر روی تمام پلتفرم های ps4 ،pc ،xbox1 ،ios و android عرضه شده است.

همانطور که می دانیم، کاربران Fortnite، روز به روز در حال افزایش هستند. کمپانی Epic Games برای جلب رضایت این کاربران، آپدیت های پیاپی و متنوعی را عرضه می کند. این بروز رسانی ها با واکنش های متفاوتی از سوی بازیکنان روبرو می شود.

اگر به تازگی شروع به بازی Fortnite Battle Royale کرده اید، توصیه می کنم با مطالعه نکات و ترفندهایی که در مقاله آموزش بازی Fortnite Battle Royale در اختیار شما قرار داده ام، چالش ها را با موفقیت به پایان برسانید.

gets sticky، شبیه یک نارنجک چسبان معمولی در بازی‌ عمل می‌ کند. شما می ‌توانید آن را بر روی دشمنانتان بچسبانید. gets sticky، در هر دو مد Battle Royale و Save the World در دسترسی است. شما می توانید این نارنجک را در لوت‌ های عادی، صندوق‌ های گنج و… پیدا کنید.

این نارنجک پس از اتصال، در مدت زمان 2.5 ثانیه منفجر خواهد شد. در پی انفجار، صدماتی را بر بازیکنان و ساختمان‌ های اطراف وارد می کند. یکی از تفاوت های gets sticky با سایر اسلحه ها این است که در هوا منفجر نمی شود. در واقع تنها در صورت اتصال نارنجک به ساختمان، انفجار رخ می دهد.

جزییات gets sticky در بازی Fortnite

  • نوع: Uncommon
  • جایگاه: Floor Loot ،Supply Drops ،Supply Llamas ،Treasure Chests
  • تاخیر انفجار (پس از پرتاب): 2.5 ثانیه
  • میزان آسیب به دشمنان: 100
  • میزان آسیب به ساختمان ها: 200
  • شعاع: 1 Tile
  • ماکسیمم تعداد استفاده: 10

برای خرید لباس در این patch، دو راهکار پیش رو دارید:

  1. راهکار اول: با V-bucks (پول رایج در بازی) لباس مورد نظرتان را خریداری کنید.
  2. راهکار دوم: با پول واقعی خرید کنید.

تغییرات دیگر، شامل بهبودی در خصوص منطقه برخورد Sniper Rifle ها و Crossbow ها در فاصله دور و کاهش 40 درصدی میزان Remote Explosive ها در صندوق ‌های گنج است. این نسخه مشکلِ صدایِ درهای آهنی هنگام بسته شدن را نیز حل کرده است.

با تشکر از همراهی شما عزیزان، لطفا تجربه ی خود را از بازی Fortnite، پایین همین مقاله در قسمت نظرات برای دوستانتان به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − هجده =