بازی Hellblade در هفته اول عرضه بر روی پلتفرم xbox1، موفق به فروش 50,000 نسخه شد. این اتفاق خوشحال کننده برای کمپانی Ninja Theory، باعث شد تا سازندگان این بازی، مبلغ 25,000 دلار به خیریه سلامت روانی آمریکا (Mental Health America charity) اهدا کنند. این کمپین، یک خیریه غیر دولتی است که به سلامت روانی بیماران کمک می کند.

هدف گذاری بازی Hellblade

اگر بازی Hellblade بتواند تا در روزهای آینده، به تعداد فروش 100,000 نسخه دست پیدا کند، مبلغ اهدا شده به این خیریه را تا 50,000 دلار افزایش خواهد داد. ما نیز امیدواریم این مبلغ برای کمک به خیریه Mental Health تامین شود. مطمئن باشید در صورت چنین اتفاقی، اخبار حاصله در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

کمپانی Ninja Theory در توییتی عنوان کرد:

We’ve hit our target of selling 50K units of #Hellblade on #XboxOne in Week 1!
We can now donate $25K to Mental Health America @MentalHealthAm !
We still have 1 day of Week 1 left, so let’s hit our stretch goal of 100K units! If we do it by Apr 18 we can donate $50K! pic.twitter.com/chXYOvkzZ2

— NinjaTheory (@NinjaTheory) April 17, 2018

 

بازی Hellblade به صورت رسمی در ماه آگوست سال 2017 بر روی پلتفرم های ps4 و pc منتشر شد. این بازی هفته گذشته با تغییراتی (همانند، بالا بردن کیفیت تصویر به رزولوشن 4K و 60 فریم در ثانیه -60 FPS-) برای علاقه مندان xbox1 نیز به انتشار رسید.

Hellblade
صحنه ای از بازی Hellblade

این بازیِ 30 دلاری، شما را در نقش Senua قرار می دهد. جنگجوی سِلتیک (یک قوم از جوامع قبیله ای در زمان آهن و قرون وسطا که به زبان سِلتیک صحبت می کردند.) که به دنبال اسرار مرگ خانواده خود می گردد. بازی Hellblade یک بازی نسبتاً جنجالی و احساسی، با درون مایه رستگاری می باشد. این بازی توانست از سایت Gamespot نمره مطلوب 8/10 را کسب کند.

و در آخر امیدواریم تا این امور خیرخواهانه در صنعت بازی (سرتاسر دنیا از جمله کشور عزیزمان، ایران) رواج پیدا کند.

بدین رواق زبرجد نوشته‌اند به زر

که جز نکوییِ اهل کرم، نخواهد ماند

حضرت حافظ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =