کمپانی Epic یک حالت کوتاه مدت جدید در Battle Royale راه اندازی کرده است. همانطور که انتظار می رفت Jetpack به بازی باز می گردد. محتوای v5.10 در حال حاضر برای تمام سیستم عامل ها (ps4 ،pc ،Nintendo swich ،ios و xbox 1) در دسترس می باشد.

Epic از حضور دوباره Guided Missile در یک حالت محدود از بازی تحت عنوان Fly Explosives خبر داد. همانطور که از اسمش پیدا است Fly Explosives یک تغییر جدید در High Explosives از اوایل امسال خواهد بود.

در این حالت از بازی Fortnite، سلاح های انفجاری همچون Grenades و Rocket Launchers را می توان یافت.

 Jetpack ها به Fly Explosives بر می گردد و جایی که آنها را می توانید پیدا کنید، Floor Loot می باشد.

Epic می گوید که Jetpack ها باعث افزایش بازده سوخت و کاهش میزان سوخت می شوند، به این ترتیب بازیکنان می توانند مدت زمان بیشتری را در هوا به پرواز در آیند.

به گفته Epic زمان بین وقوع طوفان ها کاهش یافته و توسعه دهنده های بازی به دنبال آن هستند تا بازی در زمان ۲۰ دقیقه ای به اتمام برسد.

علاوه بر Fly Explosives کمپانی Epic یک حالت دیگر به نام Playground به ارمغان آورده است. Playground یک حالت به سبک Sandbox-Style می باشد که به بازیکنان اجازه می دهد تا به مسابقات خصوصی وارد شوند و از استراتژی های گوناگون استفاده نمایند.

به روز رسانی محتوا v5.10 سه سلاح  بیشتر در حالت Playground تحت عنوان Jetpacks ،Guided Missiles و Crosssbows را معرفی می کند. Guided Missile پس از حذف در فرودین ماه در به روز رسانی جدید دوباره به بازی باز می گردد. Guided Missile به طور کامل تغییر یافته و بازی را بیش از پیش جذاب می گرداند.

با تشکر از همراهی شما عزیزان. همانطور که پیش تر نیز اشاره شد بازی Fortnite برای پلتفر م های PS4 ،PC ،Nintendo swich ،xbox 1 و ios وجود دارد. پس اگر این بازی را بر روی این پلتفرم ها انجام می دهید تجربه و نکات آموزشی خود را از بازی Fortnite برای من، دوستانتان در کامنت های زیر به شکل دیدگاه در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fortnite Deep Freeze Bundle برای PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *