mode جدید بازی Fallout 4 به نام Miami به دست بازیکنان می رسد.

یک تریلر جدید به نام Fallout Miami که در شهر فلوریدا جریان دارد به زودی در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. این بخش، چشم اندازی به جنگ در پرتو جهان را به ارمغان می آورد. منابع اصلی این بخش از Mika999 Brajkovic الهام گرفته است.

توسعه دهنده جدیدی، محتوای Fallout 4 را با Far Harbor و Nuka-World DLC گسترش داده است. تاریخ انتشار mode جدید تاکنون اعلام نشده و سازندگان به دنبال داوطلبانی برای حمایت از به پایان رساندن پروژه هستند.

سازندگان بخش Fallout Miami ادعا می کنند نقشه آن بزرگتر از Far Harbor است.

بازی Fallout 4 بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 قابل اجرا می باشد. اما نکته اینجاست که مانند بسیاری از mode ها به روز رسانی و mode جدید Fallout Miami تنها برای pc برنامه ریزی شده است.

یکی دیگر از برنامه های pc با نام Fallout: New California در تاریخ ۱ آبان ۹۷ راه اندازی می شود.

مود New California و Fallout: New Vegas داستانی کاملا غیر رسمی را از سال ۲۰۱۰ به بعد (ساخته کمپانی Bethesda) ارائه می دهد.

بازی Fallout 76 نسخه بعدی سری بازی های Fallout است که به غرب Virginia می رود. این بازی تقریبا ۶۰ سال قبل از داستان اصلی (سال ۱۹۹۷) اتفاق می افتد. کمپانی Bethesda رویداد دیگری را با Fallout 76 در نظر می گیرد و از یک بازی آنلاین چند نفره به عنوان یک RPG تک نفره استفاده می کند. هر آنچه از بازی Fallout 76 می دانیم را می توانید در لینک بخوانید.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان بر روی پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 عرضه می شود و به عنوان یک نسخه بتا برای ماه آبان برنامه ریزی شده است.

لطفا نظرات خود را درباره بازی Fallout 4 و mode جدید خود برای من،گروه crocogame و دوستانتان به صورت دیدگاه در پایین همین مقاله به اشتراک بگذارید.

خرید بازی Fall Out 4 برای PS4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *