کمپانی Bethesda در مراسم Quakecon 2018 جزئیاتی در مورد شخصیت ها و قابلیت های بازی Fallout 76 توضیح داده است. بسیاری از قابلیت ها ی بازی دستخوش تغییرات شده اند. سیستم هایی که قبلا  در بازی برای ما آشنا بودند مانند SPECIAL و Perk ها با دگرگونی های زیادی مواجه گردیده اند.

سیستم SPECIAL شامل: Intelligence ،Intelligence ،Endurance ،Perception ،Strength ،Luck و Agility می باشد. وقتی بازیکنان به سطح بالاتری در بازی صعود می کنند به آنها یک امتیاز داده می شود که با افزایش این امتیازات، بازیکنان مجهز به Perk کارت ها خواهند شد.

Perk ها به کارت هایی گفته می شود که توانایی های خاصی را به بازیکنان در جریان بازی اهدا می کند. هر کارت بنا به امتیاز شما در بازی متغیر خواهد بود. این کارت ها زمانی که بازیکنان به مراحل بالاتر می روند در اختیارشان قرار می گیرد. کارت های شخصی هم می توانند رتبه بندی شوند تا اثر بخشی در بازی افزایش یابد. موضوع زمانی جالب می‌ شود که بازیکنان هنگام رسیدن به سطح ۵۰ دیگر امتیازات آماری دریافت نمی‌ کنند، اما همچنان کارت‌های جدید به آن‌ها تعلق می‌گیرد. این مورد امکان پیشرفت در بازی را برای بازیکنان فراهم می‌آورد.

پکیج Perk کارت ها تا سطح ۱۰، هر دو سطح داده می شود و پس از آن هر ۵ سطح در اختیار بازیکنان قرار می گیرد.

Perk ها با یک آدامس به بازیکنان درجریان بازی برای رفع گرسنگی داده می شود که جنبه شوخی در بازی دارد.

Perk کارت ها را می توان در طی بازی برای سازگاری با شرایط و ساخت شخصیت های متفاوت تغییر داد.

Lone Wanderer تنها در زمانی که در بازی انفرادی هستید در اختیارتان قرار می گیرد و از طریق آن می توانید تجربه و نکات بسیاری را در بازی فرا گیرید.

Charisma در سال ۲۰۰۸ مورد توجه بازیکنان قرار گرفت که عمدتا در ارتباطات NPC در بازی های قبلی Fallout استفاده می شد. این نکته شایان ذکر است که در بازی Fallout 76 هیچ گونه NPC وجود ندارد و تمام بازیکنان واقعی هستند.

Charisma در بازی به بازیکنان این توانایی را می بخشد که امتیازات خود را برای ایجاد یک تیم به اشتراک بگذارند.

Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (بیست و سوم آبان) برای پلتفرم های pc ،ps4 و xbox1 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. Bethesda اظهار داشت که نسخه بتا بازی Fallout 76 در ابتدا برای xbox1 در اختیار عموم قرار می گیرد و به دنبال آن برای سیستم عامل های دیگر نیز عرضه خواهد شد. نسخه بتا و بازی کامل به جای استفاده از Steam Valve به طور مستقیم توسط Bethesda در دسترس کاربران قرار می گیرد.

هنوز مشخص نشده که در بازی Fallout 76 از سیستم کسب در آمد microtransactions) Microtransactions در واقع به داد و ستد های کوچک درون بازی گفته می شود که از طریق آن، بازیکنان پول واقعی را تبدیل به محتوا های داخل بازی می کنند) استفاده می شود یا خیر.

ضمن تشکر و قدردانی فراوان از همراهی شما عزیزان. امیدوارم نکات یاد شده در این مقاله تاثیر خوبی برای شما به همراه آورد. لطفا نظرات خود را درباره بازی Fallout 76 برای من، گروه crocogame در قسمت پایین مقاله به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *